Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 6 października 2019, 21:58

Stardew Valley (komendy w trybie multiplayer) PS4

Wstęp

Stardew Valley jest przygotowaną przez studio Concerned Ape sandboksową grą RPG. Wcielamy się w niej w znudzonego pracownika korporacji, który otrzymuje od swojego dziadka spadek w postaci niewielkiej farmy. Porzuca on swoje dotychczasowe życie i przenosi się na prowincję, gdzie jego zadaniem jest zarządzanie gospodarstwem i eksploracja okolicznych terenów. Wszystko to okraszono zaawansowanymi systemami rozwoju postaci oraz rzemiosła.

Triki do gry

Komendy w trybie multiplayer

Jeśli jesteś gospodarzem serwera, to możesz uruchomić chat najeżdżając na lewy dolny róg ekranu i wciskając X na padzie, a następnie wpisać komendę /pause, by zatrzymać grę dla wszystkich. Aby ją wznowić, napisz /resume.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 6 października 2019

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz