Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 9 czerwca 2019, 15:23

Moshi Monsters (triki) WWW

Wstęp

Moshi Monsters to zabawna gra logiczno-edukacyjna przeznaczona głównie dla młodszych użytkowników komputerów. Podczas zabawy bierzemy udział w różnych mini gierkach, mających na celu rozwijanie zdolności dzieci.

Triki do gry

Przywracanie zdrowia

Gdy poziom zdrowia potwora jest niski, kliknij na drzwi i przejdź n główną ulicę. Idź do sklepu spożywczego, kup sernik z jagodami, a następnie wróć do domu i nakarm swojego podopiecznego. Znacznie poprawi to jego stan. Aby jeszcze bardziej go podnieść, zajrzyj do profilu potwora i sprawdź, jaka jest jego ulubiona potrawa.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 9 czerwca 2019