Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 5 maja 2019, 12:22

Elemental: Fallen Enchantress - Legendary Heroes (kody) PC

Wstęp

Elemental: Fallen Enchantress - Legendary Heroes to samodzielny dodatek do wydanej w 2012 roku turowej strategii Elemental: Fallen Enchantress od studia Stardock Corporation. Oferuje on nowy scenariusz, w którym jako bohater o imieniu Relias musimy ostrzec królestwa przed nadchodzącym ze wschodu zagrożeniem. Ponadto twórcy pokusili się o przebudowę systemu Czempionów, zmiany w bitwach oraz dodanie kolejnych, potężnych zaklęć. Nie zabrakło też licznych ulepszeń oprawy graficznej.

Kody do gry

Uruchom grę z parametrem Cheat (w przypadku wersji na Steam kliknij na tytuł prawym przyciskiem myszy, wybierz „Właściwości”, a następnie „Ustaw opcje uruchamiania gry...”). Podczas zabawy będziesz mógł korzystać z następujących skrótów klawiszowych:

 1. CTRL+M – dodatkowe 1000 sztuk wszystkich surowców i 100 Sławy
 2. CTRL+R – wszystkie badania
 3. CTRL+Z – automatyczne zwroty
 4. CTRL+B – ukończ kolejkę budowania w zaznaczonym mieście
 5. CTRL+D – przejmij jednostkę lub armię (dotyczy również bossów)
 6. CTRL+C – stwórz kopię Czempiona
 7. CTRL+F – dzieci
 8. CTRL+P – zwiększ poziom czempiona
 9. CTRL+V – natychmiast zmień dziecko w dorosłego
 10. CTRL+K – natychmiast wyeliminuj jednostkę/armię
 11. CTRL+L – efekty świetlne
 12. CTRL+J – w zaznaczonym mieście natychmiast końćzy się trening, zaznaczony Czempion otrzymuje całe wyposażenie i broń
 13. CTRL+T – teleportuj zaznaczoną armię do miejsca zaznaczonego przez kursor
 14. CTRL+U – wyłącz mgłę wojny
 15. CTRL+X – wyłącz interfejs

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 5 maja 2019