Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 7 kwietnia 2019, 11:16

Kody do gry Stardew Valley (Dinozaur) PC, PS4, XONE, Switch, AND, iOS, PSV

Wstęp

Stardew Valley jest przygotowaną przez studio Concerned Ape sandboksową grą RPG. Wcielamy się w niej w znudzonego pracownika korporacji, który otrzymuje od swojego dziadka spadek w postaci niewielkiej farmy. Porzuca on swoje dotychczasowe życie i przenosi się na prowincję, gdzie jego zadaniem jest zarządzanie gospodarstwem i eksploracja okolicznych terenów. Wszystko to okraszono zaawansowanymi systemami rozwoju postaci oraz rzemiosła.

Triki do gry

Dinozaur

Aby w łatwy sposób dorobić się swojego dinozaura, potrzebujesz dwóch rzeczy – Duży/Deluxe Kurnik, by móc inkubować jaja, oraz katalog ze sklepu Pierre'a (teoretycznie go nie potrzebujesz, ale czyni on sztuczkę prostszą do wykonania). Po dostarczeniu folderu do domu, otwórz go, przewiń w dół do 108 tapety (koloru fioletowego/niebieskawego z małymi kropkami), przenieś ją do swojego ekwipunku, a następnie umieść w inkubatorze. Po około tygodniu powinien pojawić się dinozaur. Co siedem dni składa on jaja, które można wykluwać, przekazywać muzeum bądź sprzedawać.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 kwietnia 2019