Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 7 kwietnia 2019, 11:07

Cave Story+ (triki) PC, Switch

Wstęp

Cave Story+ jest odświeżoną wersją metroidvanii od studia Pixel, wydanej pierwotnie w 2004 roku. W grze wcielamy się w niejakiego Quote'a, dotkniętego amnezją chłopaka, który budzi się na wielkiej, latającej wyspie. Decyduje się on pomóc łagodnie nastawionej społeczności królikopodobnych stworzeń, które są nękane przez szalonego Doctora i jego sługusów. Protagonista wyrusza w podróż pełną pułapek, platform i groźnych przeciwników, z którymi można sobie poradzić za pomocą dziesięciu rodzajów broni.

Triki do gry

Tryby gry

Tryb

Jak odblokować?

Boss Attack

Ukończ grę z najlepszym zakończeniem.

Curly Mode

Zdobądź Curly's Panties.

Nemesis Challenge

Zdobądź broń Nemesis.

Sanctuary Time Attack

Ukończ grę z najlepszym zakończeniem.

Wind Fortress

Ukończ grę z najlepszym zakończeniem.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 kwietnia 2019