Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 19 października 2018, 19:02

LEGO DC Super-Villains (kody) PC, PS4, XONE, Switch

Wstęp

LEGO DC Super-Villains jest kolejną grą studia Traveller’s Tales ze słynnymi duńskimi klockami w roli głównej. Jak sugeruje sam tytuł, tym razem wcielamy się w złoczyńców z uniwersum DC (Jokera, Leksa Luthora, Harley Quinn itp.), którzy po tajemniczym zniknięciu członków Ligi Sprawiedliwości próbują wprowadzić swoje porządki na ulicach Metropolis i Gotham. Naprzeciw nich staje jednak pochodzący z alternatywnej rzeczywistości i posiadający niecne zamiary Syndykat Sprawiedliwości. Produkcja posiada otwarty świat, a sam model zabawy nie różni się specjalnie od tego znanego z poprzednich gier z cyklu LEGO – musimy skakać po platformach, rozwiązywać proste zagadki środowiskowe oraz walczyć z przeciwnikami.

Kody do gry

Na lewo w kryjówce Jokera znajduje się ogromna twarz, która pełni funkcję terminala. W niej wpisuj kody na nowe postacie.

 1. E6HUY – Plastic Man
 2. QF7NT – Adam Strange
 3. 9RHJJ – Atrocitus
 4. ND6AL – Black Canary
 5. 8VV5Q – Blue Beetle
 6. Z6AU7 – Clock King
 7. BQWSG – Detective Chimp
 8. KFLQM – Dex Starr
 9. KPTCC – Doctor Fate
 10. 6NWX5 – Dr. Light
 11. GWWBS – Doctor Poison
 12. HFMHM – Firestorm
 13. D8577 – Generał Zod
 14. KNJ2P – Green Lantern (John Stewart)
 15. LNSB9 – Hawk Girl
 16. S5DB6 – Jessica Cruz
 17. XQP2L – Lady Shiva
 18. Y7MFR – Martian Manhunter
 19. GM9MX – Monseiur Mallah
 20. NURPU – Mr. Mxyzptlk
 21. UVWHS – Ravager
 22. JNLPY – Red Robin
 23. CKDRF – Red Tornado
 24. QD2GY – Star Sapphire
 25. F79GU – Terra
 26. YRZMS – The Trickster
 27. VB5AS - Toyman

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 19 października 2018