Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 15 lipca 2018, 19:21

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition (triki) PC, PS4, XONE, X360, WiiU

Wstęp

Guacamelee! Super Turbo Championship Edition to niezależna dwuwymiarowa gra platformowa, w której wcielamy się w meksykanina Juana Aguacate. Naszym zadaniem jest uratowanie porwanej córki El Presidenta. By tego dokonać będziemy musieli pokonać wielu wrogów.

Triki do gry

Tryb kurczaka

Gdy zbierzesz pięć z sześć masek/kul odblokujesz tryb kurczaka. Gdy w nim jesteś, możesz latać wciskając szybko klawisz skoku.

Alternatywne zakończenie

Aby odblokować alternatywne zakończenie musisz zebrać wszystkie sześć masek/kul. Ostatnią zdobędziesz po walce z finałowym bossem.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 15 lipca 2018