Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Kody i triki 10 czerwca 2018, 14:59

Kody do gry Dragon Ball FighterZ (Android 21 i nowe postacie w Story Mode) PC, PS4, XONE

Wstęp

Dragon Ball FighterZ to udana bijatyka oparta na popularnej mandze i anime. W grze możemy powalczyć wszystkimi najpopularniejszymi wojownikami, w tym Goku i Vegetą. Produkcja ukazała się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One oraz PC-tach.

Triki do gry

Android 21

Postać

Jak odblokować?

Android 21

Ukończ ścieżkę Androida 21 w trybie historii

Ukryte postacie w trybie historii

Kiedy osiągniesz pewien określony poziom w trybie historii, odblokujesz dwie postacie, które nie oficjalnie się w niej nie znajdują. Ci bohaterowie mogą zostać użyci w każdej kampanii będącej częścią Story Mode.

Postać

Jak odblokować?

Goku (SSGSS)

Osiągnij poziom 40 Goku (Super Saiyan)

Vegeta (SSGSS)

Osiągnij poziom 40 Vegetą (Super Saiyan)

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 10 czerwca 2018