Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 8 czerwca 2018, 18:13

Dynasty Warriors 7: Xtreme Legends (triki) PS3

Wstęp

Dynasty Warriors 7: Xtreme Legends jest samodzielnym dodatkiem do wydanej w 2011 roku kolejnej odsłony kultowej serii slasherów opowiadających o chińskiej Epoce Trzech Królestw. Rozszerzenie jest bogatsze w stosunku do podstawowej wersji tytułu o nowe bronie, bohaterów, tryby zabawy oraz umiejętności.

Triki do gry

Odblokowywanie kostiumów

W Dynasty Warriors 7: Xtreme Legends znajdują się zablokowane kostiumy dla wszystkich postaci. Mogą to być korony i płaszcze, lub po prostu płaszcze. Aby je odblokować, musisz w trybie legendy zdobyć ostatni tytuł na najwyższym poziomie trudności.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 8 czerwca 2018

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz