Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 7 czerwca 2015, 10:58

Manhunt 2 (Alternatywna rozmowa) PC

Wstęp

Manhunt 2 to kontynuacja gry stworzonej przez słynne studio Rockstar, najbardziej znane z serii GTA. Tym razem jest to produkcja skradankowa. W grze wcielamy się naukowca, którego uwięziła tajemnicza organizacja o kryptonimie Projekt. Udaje nam się jednak uciec i teraz szykujemy zemstę.

Triki do gry

Alternatywna rozmowa

W epizodzie 15 nie zabijaj nikogo poza Leo i przekradnij się do miejsca, w którym znajdują się Pickman i Michael. Zamiast "Here's some more of your victims", Leo Kasper powie "What? Have you turned over a new leaf?".

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 czerwca 2015