Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Kody i triki 7 czerwca 2015, 10:54

Manhunt 2 (Bonusowy poziom) PC

Wstęp

Manhunt 2 to kontynuacja gry stworzonej przez słynne studio Rockstar, najbardziej znane z serii GTA. Tym razem jest to produkcja skradankowa. W grze wcielamy się naukowca, którego uwięziła tajemnicza organizacja o kryptonimie Projekt. Udaje nam się jednak uciec i teraz szykujemy zemstę.

Triki do gry

Bonusowy poziom

Po ukończeniu gry za pierwszym razem, odblokujesz specjalny poziom Release Therapy, w którym kierujesz Leo, a po przejściu levelu ujrzysz złe zakończenie.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 7 czerwca 2015