Encyklopedia Gier Top Gry Daty premier Beta testy Screeny Redakcja poleca Katalog firm Słownik PC PS4 PS3 Xbox One Xbox 360 Switch Andro iOS

Galeria screenów z gry The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II

obrazków w galerii: 36 | aktualizacja: 6 maja 2019

PS3
PSV
PC
PS4

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie Komentarze
17.09.2017 16:50
AaronBlake
AaronBlake
54
Centurion

Ok, oficjalnie deklaruje że Crow jest jednym z największych dupków ze wszyskich jrpg-owych dupków.

28.01.2018 22:33
Yuri Lowell
odpowiedz
Yuri Lowell
21
Brave Vesperia
Image
10

Rean chyba by się z Tobą jednak nie zgodził. ;) Gilbert Stein w Trails in the Sky, to dopiero patałach! :D

08.02.2018 10:01
Yuri Lowell
👍
1
odpowiedz
Yuri Lowell
21
Brave Vesperia
Image
Wideo

Wreszcie "Aidios" okazała mi się przychylna i dobrnąłem do zakończenia The Legend of Heroes: Trails of Cold Steel II.

https://prnt.sc/ibrbdw

Druga część jest bezpośrednią kontunuacją wydarzeń z pierwszej części. Rozpoczynając ją możemy wykorzystać ukończenie poprzedniej. Grafika dokładnie ta sama, muzyka równie doskonała i pasująca znakomicie do gry.

https://www.youtube.com/watch?v=xNWt4QVJyiA

Leciutko rozwinięty rozwój postaci jak sama mechanika walk turowych w stosunku do poprzedniej części. Same walki obok historii są mocnym punktem gier Nihon Falcom. W ciągu gry trafiamy zresztą kilkakrotnie na przeciwników, których pokonanie zakrawa na cud. Zawsze możemy poratować się opcją "osłabienia" przeciwnika po każdej przegranej i rozpoczęcie walki od nowa. Ale to tylko w przypadku ważniejszych walk. Inne przegrane zmuszają nas do powrotu do ostatniego save'a.
Ciekawostką jest epilog w grze, już po skończeniu głównej historii. Mamy okazję nawet zajrzeć do Crossbell (!). - Czy dane nam będzie kiedykolwiek zagrać w Zero/Ao no kiseki przynajmniej po angielsku? A także wracamy do starego budynku akademii Thors. Bydlak, który czeka na samym końcu zabrał mi 3 dni z życia!!! Koniec końców, Rean, Fie, Emma i Elliot okazali swoją wyższość.

No i przyszedł na studentów klasy VII czas na spakowanie walizek:

https://prnt.sc/ibraa5

Gdzieś tam wśród różnych komentarzy dotarłem i do tego, że się MIllium rozbeczy na sam koniec. Faktycznie, zresztą nie tylko ona jedna. Nawet Celine ruszyło...

https://prnt.sc/ibr9ug

III część gry jest już dostępna w Japonii. IV jest tworzona. Nihon Falcom stworzył świetny "świat" i gry oparte na nim. Moja ocena to 10.

:)