Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Need for Speed: Undercover - poradnik do gry

Need for Speed: Undercover - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Need for Speed: Undercover - poradnik do gry

Ścigaj się i wygraj! Poradnik do gry „Need For Speed: Undercover” zawiera opis poszczególnych elementów, porady ogólne co w każdym trybie zrobić oraz jak robić to najlepiej, a także informacje o wszystkich blisko 200 wyścigach i zadaniach, które znajdują się w grze.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Witaj w poradniku do dwunastej części serii Need For Speed - Need for Speed: Undercover - poradnik do gry

Witaj w poradniku do dwunastej części serii Need For Speed! Oprócz opisu poszczególnych elementów i ogólnych porad co w każdym trybie musisz zrobić oraz jak robić to najlepiej znajdziesz także informacje o wszystkich blisko 200 wyścigach i zadaniach, które znajdują się w grze. Umożliwi ci to ukończenie Undercover'a w 100%.

Aby ułatwić przeglądanie poradnika oznaczyłem kilkoma kolorami różne elementy gry: nazwę obszaru , na którym znajduje się misja; numer obrazka , który prezentuje opisaną sytuację; nazwy map bądź typ wyścigu ; inne elementy gry np. umiejętności kierowcy , zdominowanie .

Adam "Fandarel" Makowski

Wprowadzenie

Misje możesz pokonywać w dowolnej kolejności, za każdym razem wszystkie dostępne przedstawia mapa. Starałem się pokonywać zwykłe wyścigi i co jakiś czas sięgać po zadania związane z fabułą. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyś gdy tylko pojawia się kolejne zadanie fabularne brał w nim udział. Pamiętaj, że wtedy na ulepszenia auta może ci zabraknąć pieniędzy - zdobywasz je wygrywając zwykłe wyścigi. Jeśli masz jakieś problemy z wyścigiem możesz do niego wrócić później, gdy będziesz miał lepszy samochód.

Podział na podrozdziały w postaci nazw dzielnic jest umowny. Misje praktycznie cały czas odbywają się na terenie całego Tri-City Bay. Chodziło o przedstawienie gdzie w głównej mierze rozgrywa się akcja fabularna.

Jak grać?

Need For Speed: Undercover jest prostą zręcznościówką, tzn. ciężko stracić panowanie nad samochodem, gdyż trzyma się on drogi jak przyklejony. Uważaj tylko na wyskokach, bo auto potrafi czasami wylądować bardzo dziwnie. Gdy tylko będziesz miał możliwość używania nitro staraj się to robić. Ponadto możesz go używać do stabilizowania wozu np. przy wychodzeniu z ostrego zakrętu. Jeżeli pojazd jest zwinny na wielu ostrych zakrętach w ogóle nie będziesz musiał zwalniać. Przy większości ostrych zakrętów staraj się wchodzić od zewnętrznej do wewnętrznej i nie hamuj, po prostu popuszczaj na ułamek sekundy gaz.

Auta zostały podzielone na cztery grupy - poziomy. Do kolejnych poziomów będziesz uzyskiwał dostęp wraz z postępami w trybie kariery. Ulepszenia w Undercover są dosyć ubogie. Wraz z kupnem kolejnego auta nie warto się rozdrabniać w kupowanie ulepszeń poszczególnych części - zawsze kupuj od razu cały pakiet ulepszeń. Ponadto jest jeszcze tuning wizualny wraz z Autosculpt, który umożliwia szeroki zakres ustawień w wyglądzie spojlera, zderzaków, rury wydechowej czy felg.

Autor Poradnika

Adam Makowski


Informacje o Need for Speed: Undercover - poradnik do gry

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 49, ilustracje: 724 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Need for Speed: Undercover - poradnik do gry