Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Vietcong 2 - poradnik do gry

Vietcong 2 - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 4 | USA poradnik Vietcong 2

1 - Misja 4 - USA - Vietcong 2 - poradnik do gry
Przejdź do pomieszczenia przed tobą i zacznij z okna prowadzić ostrzał w kierunku Wietnamczyków kręcących się po porcie - Misja 4 - USA - Vietcong 2 - poradnik do gry

Przejdź do pomieszczenia przed tobą i zacznij z okna prowadzić ostrzał w kierunku Wietnamczyków kręcących się po porcie. Skieruj się w prawo i rozpocznij pacyfikację budynku. Wejdź po schodach na górę i po wyjściu na balkon skieruj się w prawo. Bądź czujny, bo wkrótce zaczną pojawiać się wrodzy żołnierze [1] . Wejdź do ostatniego pokoju i zejdź na dół. Uporaj się z kilkoma przeciwnikami, a po wyjściu na dwór skieruj się w prawo, w stronę hangaru. Oczyść go, wejdź na górę i dołącz do broniących się sojuszników [2] .

2 - Misja 4 - USA - Vietcong 2 - poradnik do gry
Skieruj się do drugiego hangaru na południu, z którego wysypie się oddział wrogów - Misja 4 - USA - Vietcong 2 - poradnik do gry

Skieruj się do drugiego hangaru na południu, z którego wysypie się oddział wrogów. Po przejściu przez magazyn znajdziesz się na podwórku, oczyść je i wejdź do pobliskiego budynku. Eliminuj stopniowo wszystkich żołnierzy i jednocześnie przemieszczaj się na najwyższe piętro. Przejdź przez drewniane drzwi [1] , dzięki czemu znajdziesz się na ulicy. Przebiegnij szybko na chodnik po przeciwległej stronie i schowaj się za okopem z piasku (wcześniej wyeliminuj siedzących tam żołnierzy). Obejdź betonowy mur z prawej i skieruj się do małych, białych drzwi [2] .

3 - Misja 4 - USA - Vietcong 2 - poradnik do gry
Wejdź do środka i zacznij oczyszczać po kolei wszystkie pokoje - Misja 4 - USA - Vietcong 2 - poradnik do gry

Wejdź do środka i zacznij oczyszczać po kolei wszystkie pokoje. Kiedy znajdziesz się na klatce schodowej, wejdź schodami na górę i wyjdź na betonowy podest, skąd Wietnamczycy [1] ostrzeliwują twoje wojska. Załatw ich, skorzystaj z karabinu maszynowego znajdującego się z lewej i wybij kilku przeciwników chowających się za workami z piaskiem. Wkrótce dołączy do ciebie reszta oddziału (jeśli tak się nie dzieje, przetrząśnij jeszcze raz budynek i wykończ wszystkich skośnookich), kiedy to nastąpi podejdź i porozmawiaj z kapitanem Rigley'em [2] .