Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

The Suffering - poradnik do gry

The Suffering - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

The Suffering - poradnik do gry

Witam wszystkich w Moim pierwszym poradniku i zapraszam od razu do lektury - The Suffering - poradnik do gry

Witam wszystkich w Moim pierwszym poradniku i zapraszam od razu do lektury. Od początku będzie ostro gdyż już teraz Wam napiszę, że uważam iż gra The Suffering straszy równie porządnie jak Half-Life! Może i teraz się oburzacie, myślicie sobie, co ten koleś pisze, ale gram w gry od około 10 lat i zaufajcie mi - tak właśnie jest. Grajcie w tę grę przy zgaszonym świetle no i oczywiście najlepiej wieczorem. Wtedy zrozumiecie, o czym mówię. Klimat grozy budują wszechobecne wstawki (przerywniki) w grze, które pojawiają się w różnych momentach i nie mamy na to wpływu ani w żaden sposób nie da się przewidzieć, kiedy to nastąpi. Osoby wrażliwe musze ostrzec, że gra jest delikatnie mówiąc krwawa i brutalna, tak że jeśli macie słabe serca to w nią nie grajcie, a jeśli lubicie ten typ rozrywki, gorąco Was zachęcam do zapoznania się z tą grą!

W The Suffering możemy grać na dwa sposoby. Standardowo w trybie TPP, czyli widoku z trzeciej osoby, a jeszcze inaczej mówiąc zza pleców bohatera. Możliwe jest przełączenie się w dowolnym momencie w tryb FPP, czyli klasyczny widok ze strzelanek, gdzie widzimy rękę z bronią. Od razu pragnę Was poinformować, że kamery są dobrze ustawiane, tak że nie będziecie się złościć, że coś Wam zasłania widok lub czegoś nie widzicie. Oczywiście można doszukać się małych wpadek, ale nie ma idealnych rzeczy. Ciekawostką jest możliwość przemiany naszej postaci w potwora. Możemy tego dokonywać dopiero od pewnego momentu w grze. Na ekranie widzimy specjalny pasek, który napełnia się wraz z zabijaniem wrogów i gdy osiągnie swój maksymalny pułap możemy się zmienić w bestię. Zupełnie inaczej się nią walczy, jest potężna, choć zbyt długie przebywanie w jej ciele kończy się naszą śmiercią, gdyż zabiera ona nam energię.

Gra składa się z 10 leveli podzielonych na 20 części. Czy jest to dużo czy mało to już Wam pozostawiam do ocenienia. Przy dokładnym zwiedzaniu wszystkich, grą można się cieszyć kilka dni. Zresztą gra jest na tyle ciekawa, że sądzę, iż wielu z Was zagra w nią jeszcze raz po ukończeniu, podwyższając stopień trudności.

Gra jest stosunkowo prosta. Mam tutaj na myśli, że ciężko jest się zgubić, gdyż na ogół jest tylko jedna właściwa droga, choć jako plus należy zapisać fakt, iż kilka razy mamy możliwość sami wybrać którędy będziemy szli dalej. Przeważnie zagadki ograniczają się do łamania desek, krzeseł czy skrzyń, aby się przedostać przez przejście (czasem jest to droga do ukrytych pomieszczeń). Innym razem do wspinania się czy przesuwania skrzyń w odpowiednie miejsce albo przekręcenia pokrętła lub wciśnięcia guzika.

Informacje o The Suffering - poradnik do gry

Autor : Jacek AnGeL999 Bławiński

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 91, ilustracje: 857 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w The Suffering - poradnik do gry