Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry

Rainbow Six: Athena Sword to najnowsze rozszerzenie Raven Shield, wzbogacone o kilka nowych elementów, w tym o nową kampanię dla pojedynczego gracza - Tom Clancys Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry

Rainbow Six: Athena Sword to najnowsze rozszerzenie Raven Shield, wzbogacone o kilka nowych elementów, w tym o nową kampanię dla pojedynczego gracza. Jako członek grup komandosów będziesz mógł tworzyć szczegółowe plany każdej z ośmiu nowych misji, by potem wcielić je w życie na doskonale przygotowanych mapach.

Poradnik ten jest opisem przejścia gry jednym, czteroosobowym zespołem na poziomie trudności ELITE. Szczegółowe opisy sytuacyjne, informujące gdzie i na co zwracać szczególną uwagę, jak też podające miejsca dogodnego oddawania ognia, będą dobrym wprowadzeniem w świat oddziałów antyterrorystycznych dla początkujących graczy. Również ci, bardziej doświadczeni, znajdą tutaj triki umożliwiające ukończenie każdej misji na najwyższym poziomie trudności.

Dołożyłem starań, by przygotowane w poradniku opisy obejmowały najlepsze z możliwych sposobów wykonania zadań; jednak zaznaczam, iż z pewnością można by stworzyć łatwiejsze czy bardziej szczegółowe wersje.

Zapraszam do artykułu oraz... do grania.

Zodiac

Informacje o Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry

Autor : Piotr Zodiac Szczerbowski

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 33, ilustracje: 117 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Tom Clancy's Rainbow Six 3: Athena Sword - poradnik do gry