Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca

Moons of Madness - poradnik do gry

Moons of Madness - poradnik do gry

SPIS TREŚCI

Moons of Madness: Węże - jak unikać? Moons of Madness poradnik, solucja

Gdy dotrzesz do Cave od Madness, czyli do czwartej lokacji w grze Moons of Madness, natkniesz się na nowego przeciwnika. Na tej stronie dokładnie opiszemy co musisz zrobić, aby uniknąć jego ataków oraz ostatecznie śmierci.

W rozdziale z solucją znajdziesz dokładny opis Cave od Madness. Ta strona to jedynie uzupełnienie, które może przydać Ci się jeśli wąż będzie Cię aż nadto nękać.

W Cave od Madness spotkasz nowego przeciwnika - Moons of Madness: Węże - jak unikać? - Moons of Madness - poradnik do gry

W Cave od Madness spotkasz nowego przeciwnika. Jest nim pnącze, które jednak swoim zachowaniem przypomina węża. Syczy, czołga się i zakręca wokół różnych obiektów.

Jeśli pozwolisz mu się zaatakować zakręci się wokół Ciebie, a z czasem pozbawi Cię życia - Moons of Madness: Węże - jak unikać? - Moons of Madness - poradnik do gry

Jeśli pozwolisz mu się zaatakować zakręci się wokół Ciebie, a z czasem pozbawi Cię życia. Jeśli tak się stanie będziesz musiał zaczynać historię od ostatniego punktu zapisu.

Jeśli chcesz jednak uchronić się przed atakami po prostu nie spuszczaj go z oczu - Moons of Madness: Węże - jak unikać? - Moons of Madness - poradnik do gry

Jeśli chcesz jednak uchronić się przed atakami po prostu nie spuszczaj go z oczu. Wąż bowiem wykorzystuje każdą chwilę do ataku. Warto zerkać na niego co kilka sekund, aby nie dać się złapać.