Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - poradnik do gry

Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Misja 01: Kejim Post poradnik Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast

Misja 01: Kejim Post

1. Przeszukaj opuszczony Imperialny Posterunek.

2. Zajmij się siłami Remnantu stacjonującymi w okolicy.

Po obejrzeniu kilku przerywników rozpoczniesz rozgrywkę przy lądowniku. Sterujesz Kyle'em, a pomaga Ci, jak tylko potrafi, Jan. Jakoś tu podejrzanie cicho! Zajrzyj do budynku na lewo do miejsca startu [#0] . W środku znajdziesz trochę naboi (najpierw zniszcz miny) oraz sekret #1 (trzeba wyskoczyć na najwyższą półkę).

Wyjdź na zewnątrz i obejdź lądownik - spotkasz dwóch przeciwników. Idąc dalej tym samym szlakiem, za rogiem spotkasz jeszcze jednego, a na dziedzińcu przed budynkiem - nawet cały oddział. Załatw ich, strzelając w wybuchowe kontenery. Niestety, Jan poinformuje Cię, że główne wrota [#1] są zamknięte i trzeba znaleźć inną drogę. Pomoże Ci w tym działko, niestety w tej chwili wyłączone.

Niebawem zza budynku wybiegnie kilku wojaków - załatw ich, po czym ruszaj w kierunku, skąd oni nadeszli - Misja 01: Kejim Post - Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - poradnik do gry

Niebawem zza budynku wybiegnie kilku wojaków - załatw ich, po czym ruszaj w kierunku, skąd oni nadeszli. W pierwszym pomieszczeniu doładuj pancerz przy konwerterze. Następny pokój to miejsce dowodzenia. Zabij oficera [#2] by zdobyć Supply Key. Takie klucze będą potrzebne do otwarcia różnych skrzyń z ciekawymi przedmiotami. Skorzystaj z windy i wjedź na górę.

Znajdziesz się na balkonie nad dziedzińcem. Wsiadaj do drugiej windy i jedź do wieży kontrolnej. W środku [#3] wciśnij przycisk na panelu kontrolnym - aktywujesz działo stojące na dziedzińcu. Zjedź na balkonik, gdzie trzeba będzie stawić czoła kilku wrogim żołnierzom. Zanim zjedziesz na sam dół, odszukaj niewielkie pomieszczenie z nabojami.

Wróć na dziedziniec i wsiądź do działa [#4] . Obróć go o 180 stopni i rozwal wielkie wrota blokujące przejście. Wejdź tam - windą zjedziesz na dół. Otwórz drzwi korzystając z przycisku na ścianie i rozwal wojaka w korytarzu. Oficer z lewej ukrywa się za kuloodporną szybą, więc nic mu nie możesz zrobić.

Przejdź przez pierwsze drzwi po prawej - Misja 01: Kejim Post - Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast - poradnik do gry

Przejdź przez pierwsze drzwi po prawej. Przygotuj się na ostrą wymianę ognia. Po oczyszczeniu pomieszczenia weź przedmioty leżące pomiędzy skrzyniami, po czym zniszcz jedną z nich [#5] . Wskocz w dziurę powstałą po wybuchu i ruszaj przed siebie korytarzem. Natrafisz na dziwne urządzenie.

Jeśli się do niego zbliżysz, zaczniesz tracić zdrowie. Będziesz jednak zmuszony go zniszczyć - ale przed otwarciem ognia postaraj się odnaleźć niewielki pokoik po lewej stronie. Fala ognia powstała po wybuchu może Cię zabić, jeśli się tam nie schronisz. Kontynuuj wędrówkę korytarzem, wyjdź windą wyżej i rozwal kratę w podłodze. Wskocz w nią i zabij oficera [#6] , aby otrzymać jego Supply Key.

Przyjrzyj się panelowi kontrolnemu - musisz aktywować wszystkie przełączniki (będą wtedy świeciły na zielono). Wróć na korytarz - Jan wbiegnie do pokoju kontrolnego, a zza drzwi na lewo wyłoni się grupa żołnierzy. Udaj się tam, po czym na rozwidleniu skręć w prawo. Następnie skieruj się w lewo, by znaleźć się w większej sali z windą w rogu [#7] oraz noktowizorem w skrzyni.

Zostało jeszcze 64% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie