Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca Nielimitowany dostęp

Syndicate - singleplayer - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
Syndicate - singleplayer - poradnik do gry

Syndicate - singleplayer - poradnik do gry

Elektroniczny morderca w akcji. Niniejszy poradnik do gry Syndicate ma za zadanie pomóc graczowi w ukończeniu kampanii oraz dostarczyć dodatkowych informacji na temat przeciwników, broni, a przede wszystkim działania mechaniki czipu DART-6 w jaki wyposażony jest nasz bohater.

Ostatnia aktualizacja: 1 sierpnia 2016

Syndicate jest grą liniową, jednak zawiera elementy rozwoju postaci znane raczej z gier RPG oraz nie brakuje w niej znajdziek. Dodatkowo, walki z bossami oraz niektóre potyczki mogą popsuć krew nawet wytrawnym graczom, jeśli nie wiedzą oni czego oczekiwać po przeciwniku. Walki z bossami zawsze wymagają odrobiny planowania, a niektórych nawet nie da się wygrać w konwencjonalny sposób. Niniejszy poradnik ma za zadanie pomóc graczowi we wszystkich tych kwestiach oraz dostarczyć dodatkowych informacji na temat przeciwników, broni, a przede wszystkim działania mechaniki czipu DART-6 w jaki wyposażony jest nasz bohater.

Piotr "MaxiM" Kulka (www.gry-online.pl)

Kilka wstępnych informacji

 1. Aby otworzyć swój dziennik naciśnij [TAB] (BACK na padzie). Znajdziesz tam cele misji, bazę danych oraz interfejs ulepszeń DART-6.
 2. Infobank, który znajdziesz w dzienniku jest bazą danych które zbierzesz podczas kampanii. Znajdziesz tam informacje na temat bohaterów, wydarzeń w świecie Syndicate, broni i zagrożeń oraz znajdziek.
 3. Podczas walk z dużymi grupami przeciwników chowaj się za przeszkodami. Praktycznie każda duża doniczka, barierka, murek czy maszyneria zapewnia skuteczną osłonę przed wrogim ogniem. Aby przylgnąć do niskiej przeszkody wciśnij blisko niej [CTRL] (B na padzie). Aby szybko oddać kilka strzałów nie wychodząc za takiej przeszkody wciśnij i przytrzymaj [PPM] (RT na padzie), po czym puść go aby schować się z powrotem.
 4. Wiele broni posiada alternatywny tryb prowadzenia ognia, zmieniany klawiszem [V] (dół na D-padzie). Eksperymentuj ze wszystkimi trybami, aby znaleźć odpowiedni dla danej sytuacji.
 5. Atak wręcz może okazać się najlepszym wyjściem z sytuacji gdy kończy Ci się amunicja. Ponad to, przeciwnicy którzy są w stanie przyjąć na siebie grad kul i nie umrzeć, nigdy nie oprą się skręceniu karku. Jeśli podczas walki zdarzy Ci się podejść blisko przeciwnika, nie marnuj amunicji i po prostu walnij go w łeb.
 6. Uzbrojone granaty, miny oraz działka samobieżne można zhakować i wykorzystać dla własnych potrzeb.

Porady z ekranów ładowania

 1. Zabijanie wrogów generuje energię która zasila aplikacje Suicide, Backfire i Persuade.
 2. Zabijanie wrogów w bardzo krótkich odstępach czasu daje bonus dodatkową energię z bonusu Rampage, co pozwala na częstsze używanie aplikacji.
 3. Aplikacje Suicide i Persuade zużywają więcej energii niż Backfire, a więc dłużej się regenerują. Postaraj się egzekwować serie zabójstw i strzelać w głowę aby wygenerować dodatkową energię.
 4. Wrogowie powaleni aplikacją Backfire przez krótki okres czasu otrzymują podwojone obrażenia.
 5. Aplikacja Backfire powala dwóch wrogów, ale jest ulepszenie które pozwala na powalenie trzeciego.
 6. Aplikacja Backfire może zostać użyta do wykurzenia wroga zza przeszkody.
 7. Używając Nakładki DART będziesz widział przeciwników, których wcześniej zauważyłeś, nawet jeśli schowają się za przeszkodą.
 8. Używając Nakładki DART otrzymujesz mniej i zadajesz więcej obrażeń. Dodatkowo czas zwalnia, więc jesteś szybszy od przeciwników.
 9. Granaty mogą zostać szybko zhakowane, zmieniając je w amunicję którą możesz podnieść.
 10. Kiedy licznik amunicji zmienia kolor na pomarańczowy oznacza to, że twój magazynek jest prawie pusty i powinieneś przeładować broń.

Informacje o Syndicate - singleplayer - poradnik do gry

Autor : Piotr "MaxiM" Kulka

Ostatnia aktualizacja : 1 sierpnia 2016

Poradnik zawiera : strony: 42, ilustracje: 695 .

Skorzystaj z funkcji komentarzy do wskazania błędów lub uzupełnienia poradnika.

Popularne strony w Syndicate - singleplayer - poradnik do gry