Poradniki do gier Kody i trainery Nowe poradniki Popularne Współpraca
Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks

Faraon - poradnik do gry

Faraon - poradnik do gry

Pobierz Poradnik do Gry PDF, ePUB lub iBooks
SPIS TREŚCI

Nubt | Misje poradnik Faraon

Nubt

Wymagania: Populacja: 300; 6 skromnych chałup

Na początku mamy do czynienia z dość prostą misją treningową. By ją ukończyć trzeba wybudować, co by tu dużo nie mówić, skromną wioskę. Większość budynków jest oczywiście obecnie zablokowana i korzystać możemy jedynie z najprostszych rozwiązań. Budujemy więc kilka miejsc na osiedla, studnię (kluczowa rzecz, inaczej nic nie zdziałamy) oraz (gdy populacja przekroczy liczbę 150) chatę myśliwego . Żywność już masz więc zapewnioną (niezbędny element do tego, by domki osiągnęły wyższy poziom rozwoju co jest wymogiem scenariusza) trzeba ją składować oraz rozdysponować. W tym celu wybuduj spichlerz oraz bazar .

Co prawda nie jest to konieczne by ukończyć pierwszą misję, jednakże warto pomyśleć o wybudowaniu remizy strażackiej - Nubt - Misje - Faraon - poradnik do gry

Co prawda nie jest to konieczne by ukończyć pierwszą misję, jednakże warto pomyśleć o wybudowaniu remizy strażackiej . Dzięki temu ewentualne pożary będą szybko gaszone i nagły kataklizm nie zniweczy efektów naszej dotychczasowej pracy.