Filmomaniak.pl Newsroom Filmy Seriale Obsada Netflix HBO Amazon TvFilmy
Filmy i seriale 13 listopada 2021, 09:30

autor: Marek Jura

Niedawno wieczny student, teraz jeszcze wieczniejszy fan RPG. Próbuje być Kingiem, ale nie potrafi.

15 najsilniejszych postaci z Dragon Balla

Twórcy Dragon Balla przekonywali, że porównywanie mocy poszczególnych postaci nie ma większego sensu, bo o zwycięstwie w takim samym stopniu jak siła czy poziom bojowy decyduje doświadczenie, zastosowanie konkretnej techniki czy szczęście. Ale co z tego!

11. Goten (Songoten)

  1. Rasa: Pół-Saiyanin
  2. Debiut w anime: Dragon Ball Z
  3. Szacunkowa siła: 1000

Goten bardzo szybko osiągnął poziom Super Saiyanina, trenując z matką. Potem jednak zaprzestał treningów, a powrócił do nich dopiero po spotkaniu z Trunksem. Dzięki wspólnemu wysiłkowi udało im się wyrównać poziomy mocy i scalić. Powstały w ten sposób Gotenks był w stanie osiągnąć poziom Super Wojownika trzeciego poziomu i stanowić poważne wyzwanie dla Majin Buu.

Po sadze Buu scenarzyści zrezygnowali jednak z pomysłu rozwijania postaci Gotenksa. Dwójka malców nie tylko się więc nie scalała, ale też w ogóle mało walczyła. Zarówno Dragon Ball Super, jak i Dragon Ball GT zdają się zresztą sugerować, że szczególnie zaniedbał się właśnie Goten.

Zostało jeszcze 43% zawartości tej strony, której nie widzisz w tej chwili ...

... pozostała treść tej strony oraz tysiące innych ciekawych materiałów dostępne są w całości dla posiadaczy Abonamentu Premium

Abonament dla Ciebie
TWOIM ZDANIEM

Którego bohatera Dragon Balla wolisz?

54,9%
Son Goku
45,1%
Vegetę
Zobacz inne ankiety