Newsroom Wiadomości Najciekawsze Komiksy Tematy RSS
Wiadomość gry na świecie 20 września 2018, 19:23

autor: Vergil

Devil May Cry 5 z trybem multiplayer; poznaliśmy też wymagania sprzętowe

Z informacji zawartych w sklepie Steam wynika, że Devil May Cry 5 otrzyma oparty na współpracy tryb multiplayer. Poza tym gracze mogą zapoznać się z wymaganiami sprzętowymi pecetowej wersji tej produkcji.

Strona gry Devil May Cry 5 w ofercie sklepu Steam zdradza dwie ciekawe informacje na temat tego tytułu. Zacznijmy od tego, że można na niej wyczytać, iż otrzyma on sieciowy tryb multiplayer oparty na kooperacji. Oczywiście może to być jedynie błąd, jednak z drugiej strony należy pamiętać o tym, że w grze pojawią się trzy grywalne postacie – obok Dantego i Nero wystąpi w niej jeszcze jeden bohater, znany jako V, których obecność mógłby doskonale usprawiedliwiać taki wariant rozgrywki. Czyżbyśmy zatem w istocie mieli otrzymać możliwość szlachtowania demonów w towarzystwie dwójki graczy? Miłośnikom tego typu zabaw najwyraźniej nie pozostaje nic innego, jak naostrzyć miecze, naładować pistolety i czekać na oficjalne ogłoszenie Capcomu.

Wygląda na to, że w Devil May Cry 5 nie będziemy skazani na samotne szlachtowanie demonów. - Devil May Cry 5 z trybem multiplayer; poznaliśmy też wymagania sprzętowe - wiadomość - 2018-09-20
Wygląda na to, że w Devil May Cry 5 nie będziemy skazani na samotne szlachtowanie demonów.

Poza tym japoński wydawca podzielił się wymaganiami sprzętowymi pecetowej wersji gry. Tytuł będzie wymagał stosunkowo mocnej maszyny nawet do rozgrywki w niskich detalach. Zobaczcie zresztą sami.

Minimalne wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7;
 2. Procesor: Intel Core i7-4770 3.4 GHz lub lepszy;
 3. Pamięć RAM: 8GB;
 4. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX760 lub lepsza;
 5. DirectX: DirectX 11;
 6. Miejsce na dysku: 35 GB.

Zalecane wymagania sprzętowe:

 1. System operacyjny: 64-bitowy Windows 7;
 2. Procesor: Intel Core i7-4770 3.4 GHz lub lepszy;
 3. Pamięć RAM: 8 GB;
 4. Karta graficzna: NVIDIA GeForce GTX960 lub lepsza;
 5. DirectX: DirectX 11;
 6. Miejsce na dysku: 35 GB.

W tym miejscu należy odnotować, że twórcy polecają zabawę przy użyciu pada.

Zapowiedziany na tegorocznych targach E3 Devil May Cry 5, nad którym pracuje ojciec serii – Hideaki Itsuno – ma być powrotem do jej korzeni. Produkcja, która na komputery osobiste, PlayStation 4 oraz Xboksa One trafi 8 marca 2019 roku, pojawiła się również na sierpniowym gamescomie, dzięki czemu gracze mogli zobaczyć piętnastominutowy gameplay. Dzisiaj natomiast opublikowano świeży zwiastun, na którym pokazano w akcji Dantego, czyli głównego bohatera cyklu.

 1. Oficjalna strona internetowa gry Devil May Cry 5
Devil May Cry 5 z trybem multiplayer; poznaliśmy też wymagania sprzętowe - ilustracja #2

Zapraszamy Was do polubienia profilu Newsroomu na Facebooku. Znajdziecie tam nie tylko najciekawsze wiadomości, ale i szereg miłych dodatków.

Devil May Cry 5

Devil May Cry 5