Gry PlayStation 3 przed premierą

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry przed premierą na platformę Sony PlayStation 3 ułożone według popularności.

Przed premierą 13
PS3
Tematyki
Czas
Akcji2 Zręcznościowe3
Bijatyki
RPG4
Strategiczne
Przygodowe1 Sportowe2
Wyścigi
Symulacje
Logiczne1
Towarzyskie
MMO
FIFA 18
FIFA 18

Sportowe 2017

Kolejna odsłona najpopularniejszej serii gier piłkarskich na świecie. Gracze ponownie mogą pokierować całą masą licencjonowanych reprezentacji narodowych oraz drużyn piłkarskich z najlepszych lig świata, prowadząc je do zwycięstwa zarówno w zróżnicowanych wariantach rozgrywki dla samotników, jak i w rozbudowanym trybie multiplayer.

Two Worlds II: Call of the Tenebrae
Two Worlds II: Call of the Tenebrae

RPG 2017

Drugi duży dodatek do polskiej gry RPG Two Worlds II, wydany prawie sześć lat po premierze pierwowzoru. Oferuje nową przygodę, w której bohater zmaga się ze złowrogą rasą szczuropodobnych stworzeń. Wprowadza także sporo niedostępnych wcześniej obszarów do zwiedzenia, umiejętności dla postaci, przedmiotów etc. Ponadto Call of the Tenebrae ma wyraźnie ładniejszą grafikę niż oryginalna „podstawka”.

Resident Evil 2 Remake
Resident Evil 2 Remake

Przygodowe jeszcze nie ogłoszona

Pełnoprawny remake drugiej części survival horroru Resident Evil z 1998 roku, stworzony od podstaw z myślą o nowoczesnych platformach sprzętowych i wykorzystujący fabułę oraz zmodyfikowaną mechanikę pierwowzoru. W grze śledzimy losy dwóch niezależnych postaci - policjanta Leona S' Kennedy'ego oraz młodej Claire Redfield, którzy stawiają czoła epidemii zombie w Raccoon City.

Forgotten Memories
Forgotten Memories

Akcji 2017

Forgotten Memories to survival horror, który łączy cechy starych i nowych gier z tego gatunku. Wcielamy się w inspektor Rose Hawkins, która prowadząc śledztwo, trafia do opuszczonego szpitala psychiatrycznego, gdzie przychodzi jej zmierzyć się z przerażającymi, mrocznymi siłami.

Dragon's Dogma Online
Dragon's Dogma Online

RPG lipiec 2017

Dragon’s Dogma Online to sieciowa gra RPG, tworzona przez studio Capcom. Nastawiona na kooperacyjną rozgrywkę, oferuje graczom możliwość przemierzania wielkiego otwartego świata oraz walczenia z gigantycznymi, wymagającymi przeciwnikami.

Winning Post 8 2017
Winning Post 8 2017

Sportowe 2 marca 2017

Kolejna odsłona serii sportowo-symulacyjnej, w której wcielając się we właściciela stadniny koni możemy poprowadzić naszych czworonożnych podopiecznych do największych sukcesów sportowych. Podczas zabawy możemy rozwijać stadninę, zatrudniać hodowców, trenerów i dżokejów oraz oczywiście brać udział w kolejnych gonitwach.

Titan Invasion
Titan Invasion

Zręcznościowe 2017

Zestaw dwóch gier niezależnego studia Puppy Games, które pierwotnie ukazały się na komputerach PC – Titan Attacks! oraz Revenge of the Titans. Pierwsza to zręcznościowa dwuwymiarowa strzelanka a druga to produkcja z gatunku tower defence. Oba tytuły przystosowano do współpracy z konsolowymi kontrolerami.

Rainbow Skies
Rainbow Skies

RPG 2017

Kontynuacja Rainbow Moon od Sidequest Studios, klasycznego cRPG-a w klimatach fantasy, którego akcja rozgrywa się w kolorowym świecie nękanym przez potwory. Pierwsze skrzypce gra nie fabuła, lecz walka z przeciwnikami.

Shovel Knight: Specter of Torment
Shovel Knight: Specter of Torment

Zręcznościowe kwiecień 2017

Darmowe rozszerzenie do gry Shovel Knight, w którym gracze wcielają się w rolę tytułowego Upiora (ang. Specter). Nowy bohater został wyposażony w indywidualny zestaw ruchów i ataków, a jego unikalną zdolnością otwierającą przed graczem zupełnie nowe możliwości taktyczne, jest wspinanie się po elementach otoczenia.

Two Worlds II: Shattered Embrace
Two Worlds II: Shattered Embrace

RPG jeszcze nie ogłoszona

Trzeci oficjalny dodatek fabularny do gry Two Worlds II, wydany po sześciu latach od premiery gry podstawowej i zaledwie kilka miesięcy po drugim rozszerzeniu Call of the Tenebrae. Podobnie jak swój poprzednik oferuje on nową kampanię z masą nowych postaci i przeciwników oraz zadań głównych i pobocznych, a także niedostępny wcześniej ekwipunek. Dzięki przygotowanej na potrzeby obu dodatków aktualizacji silnika graficznego, mimo upływu lat świat Antaloor zyskał też nowy, odświeżony wygląd.

TimeSplitters 4
TimeSplitters 4

Akcji jeszcze nie ogłoszona

Czwarta odsłona serii gier akcji z widokiem z perspektywy pierwszej osoby (FPP). Fabuła przedstawia kolejne zmagania z tytułowymi timesplitterasami, obcą rasą, która pragnie zniszczyć ludzkość wykorzystując do tego kryształy czasu i ingerując w bieg historii. Pierwotny projekt gry stworzyło studio Free Radical Design (obecnie Crytek UK).

Shu
Shu

Zręcznościowe sierpień 2017

Oryginalna gra platformowa, której tematem jest ucieczka głównego bohatera przed nadciągającą burzą. Podczas swej wędrówki spotykamy całą gamę pobocznych postaci, które potrzebują naszej pomocy, a gra stawia przed nami szereg dylematów natury moralnej. Czy uratować im życie i dać się dogonić nawałnicy, czy też zostawić ich na pastwę losu?

Four Sided Fantasy
Four Sided Fantasy

Logiczne 2017

Four Sided Fantasy to abstrakcyjna gra logiczna, w której główną rolę odgrywa manipulowanie przestrzenią oraz położeniem bohatera. Oparta o specyficzny mechanizm przechodzenia przez krawędzie ekranu w celu dotarcia w niedostępne miejsca, rzuca gracza w świat pełen fantazji, w której to on decyduje co jest prawdą, a co nie.