Siatkówka - Gry PC Windows

Wielka Encyklopedia Gier GRYOnline.pl

Gry o tematyce siatkówka na platformę PC Windows ułożone według popularności.

Akcji
Zręcznościowe
Bijatyki
RPG
Strategiczne
Przygodowe
Sportowe9
Wyścigi
Symulacje
Logiczne
Towarzyskie
MMO
International Volleyball 2010
International Volleyball 2010

Sportowe 6 kwietnia 2010

Gra sportowa odtwarzające mecze siatkówki. Autorzy umożliwili objęcie kontroli nad jedną z sześćdziesięciu drużyn narodowych a następnie pokierowanie nią w jednym z trzech podstawowych trybów zabawy: puchary, mistrzostwa oraz finały. Ważną cechą omawianej produkcji jest to, że możemy brać udział w rozgrywkach zarówno męskich jak i żeńskich zespołów.

Pro Volleyball 2
Pro Volleyball 2

Sportowe 18 października 2007

Pro Volleyball 2 to dynamiczna gra sportowa, będąca symulacją rozgrywek siatkówki. Gacze mogą poprowadzić jedną z 20 drużyn narodowych i wziąć udział w emocjonujących meczach towarzyskich oraz rozgrywkach Ligi Światowej i Ligi Europejskiej. Tytuł wyprodukowany został przez studio deweloperskie S. Sobolowski we współpracy z profesjonalnymi siatkarzami, trenerami i arbitrami.

Volleyball .04 Ateny
Volleyball .04 Ateny

Sportowe 3 sierpnia 2004

Volleyball .04 Ateny to przeznaczona wyłącznie do sieciowych pojedynków multiplayer symulacja siatkówki, wyprodukowana przez studio YES TEN STYLE. Twórcy zadbali o wysoki realizm zabawy, wprowadzając rozmaite warianty taktyczne i możliwość wykonywania różnego rodzaju zagrań. Oprawa wizualna gry przygotowana została z wykorzystaniem technologii motion-capture.

Beach Volleyball
Beach Volleyball

Sportowe 12 marca 2001

Symulator siatkówki plażowej zrealizowany w nienagannej trójwymiarowej oprawie wizualnej. Gra posiada oficjalną licencję FIVB, dlatego też znajdziemy w niej autentycznych, profesjonalnych zawodników uprawiających tą dyscyplinę sportową i weźmiemy udział w rzeczywiście odbywających się zawodach i turniejach.

Sunshine Beach Volleyball
Sunshine Beach Volleyball

Sportowe 1 stycznia 2009

Sunshine Beach Volleyball to gra sportowa, wyprodukowana przez studio deweloperskie Team6 Game z myślą o fanach kobiecej siatkówki plażowej. Gracze mają sposobność wcielić się w skąpo odziane siatkarki, rywalizujące na piaszczystych boiskach w kilku malowniczych sceneriach. Tryb multiplayer pozwala na wspólną zabawę maksymalnie czterem uczestnikom.

Arcade Volleyball
Arcade Volleyball

Sportowe 12 maja 1987

Arcade Volleyball to wydana w 1987 roku prosta „zręcznościówka”, która podejmuje temat gry w siatkówkę. Uczestnicy zabawy przejmują kontrolę nad dwoma sympatycznymi stworkami, odbijającymi piłkę przy pomocy całego ciała.

Beach Volley Hot Sports
Beach Volley Hot Sports

Sportowe 1 czerwca 2008

Beach Volley: Hot Sports to zręcznościowa gra sportowa ukazująca plażową siatkówkę kobiet. Gra oferuje dwanaście dwuosobowych zespołów, sześć różnych plaż, na których toczą się mecze oraz 41 kostiumów kąpielowych, w jakich mogą występować siatkarki. Oprócz zabawy w trybie jednoosobowym, twórcy umożliwili też rozgrywkę w sieci lokalnej.

Power Spike Pro Beach Volleyball
Power Spike Pro Beach Volleyball

Sportowe 12 maja 2001

Jest to symulacja plażowej piłki siatkowej, w której na 14 znanych boiskach możemy zmagać się z wieloma zawodowymi graczami tej dyscypliny sportowej.

Incredi Beachvolleyball
Incredi Beachvolleyball

Sportowe 30 września 2008

Incredi Beachvolleyball to wyprodukowana przez włoskie studio Idoru gra sportowa. Gracze mogą spróbować swoich sił w wirtualnej siatkówce plażowej, kierując poczynaniami 12 damsko-męskich drużyn narodowych. Produkcja wyróżnia się komiksową oprawą wizualną wykonaną w technologii cel-shading.