Dark Planet: Battle for Natrolis (gra) - screen 5/11, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Strategiczne, Ubisoft, science fiction, RTS - data publikacji: 2002-03-01 10:26:22 - gry-online.pl

Dark Planet: Battle for Natrolis - screen z gry 5/11 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Dark Planet: Battle for Natrolis. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (5) z serii (11) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 01 marca 2002. Wydawca gry Ubisoft. Kategoria gry: Strategiczne, science fiction, RTS (ref.no. 9496).

Dark Planet: Battle for Natrolis Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Dark Planet: Battle for Natrolis: Strategia czasu rzeczywistego rozgrywająca się w odległej przyszłości. Trzy nacje: Ludzie, Sorin oraz Dreil; walczą o dominację. Akcja gry toczy się w pełni trójwymiarowym środowisku i przy dynamicznie zmieniających się warunkach atmosferycznych oraz stałym upływie czasu. Dark Planet: Battle for Natrolis więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Strategiczne RTS, science fiction. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty