Młody Doktor: Łapy i Pazury (gra), Paws & Claws Pet Vet - screen 4/7, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Strategiczne, ValuSoft, Techland - data publikacji: 2007-08-31 11:07:55 - gry-online.pl

Młody Doktor: Łapy i Pazury - screen z gry 4/7 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Młody Doktor: Łapy i Pazury, znanej również jako Paws & Claws Pet Vet. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (4) z serii (7) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 31 sierpnia 2007. Wydawca gry ValuSoft. Polski wydawca gry Techland. Kategoria gry: Strategiczne, (ref.no. 88392).

Młody Doktor: Łapy i Pazury Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Młody Doktor: Łapy i Pazury: Młody Doktor: Łapy i Pazury to stworzona z myślą o najmłodszych miłośnikach zwierząt gra strategiczna, pozwalająca wcielić się w rolę szefa kliniki weterynaryjnej. Gracz ma za zadanie opiekować się chorymi i zranionymi zwierzakami, ale także dbać o kondycje finansową i rozwój lecznicy. Tytuł wyprodukowany został przez studio deweloperskie Radon Labs. Młody Doktor: Łapy i Pazury więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Strategiczne . Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty