Unepic (gra) - screen 8/11, Obrazki z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Zręcznościowe, ninagamers, Techland, platformówki, elementy RPG, 2D, humorystyczne, metroidvania, indie - data publikacji: 2012-02-06 12:01:11 - gry-online.pl

Unepic - screen z gry 8/11 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Unepic. Galeria „Obrazki z gry”, screenshot (8) z serii (11) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 06 lutego 2012. Wydawca gry ninagamers. Polski wydawca gry Techland. Kategoria gry: Zręcznościowe, platformówki, elementy RPG, 2D, humorystyczne, metroidvania, indie (ref.no. 231025).

Unepic Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Unepic: Zabawna platformówka z elementami RPG. Zwykły chłopak niechcący przenosi się z sesji RPG prosto do lochu rodem z gier fantasy. Bohater musi zmierzyć się z potężnymi przeciwnikami czającymi się w podziemiach. Produkcja przypomina takie hity jak Castlevania. Jej cechą jest jednak ogromna porcja dobrego humoru. Co ciekawe, Unepic jest dostępny w polskiej wersji językowej. Unepic więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Zręcznościowe 2D, elementy RPG, humorystyczne, indie, metroidvania, platformówki. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty