Stroke of Fate: Operacja Walkiria (gra), A Stroke of Fate - screen 8/25, Screeny z gry, zdjęcie z gry w wersji PC, Przygodowe, Akella, www.mils.pl, II wojna światowa, point-and-click, detektywistyczne, szpiegowskie - data publikacji: 2007-08-27 09:35:02 - gry-online.pl

Stroke of Fate: Operacja Walkiria - screen z gry 8/25 (PC)

Ilustracja pochodzi z gry Stroke of Fate: Operacja Walkiria, znanej również jako A Stroke of Fate. Galeria „Screeny z gry”, screenshot (8) z serii (25) pokazuje grę w wersji PC. Data publikacji grafiki: 27 sierpnia 2007. Wydawca gry Akella. Polski wydawca gry www.mils.pl. Kategoria gry: Przygodowe, II wojna światowa, point-and-click, detektywistyczne, szpiegowskie (ref.no. 118319).

Stroke of Fate: Operacja Walkiria Więcej informacji na temat tej gry, recenzję, video z gry, trailer, poradnik znajdziesz w dziale Encyklopedia Gier pod hasłem Stroke of Fate: Operacja Walkiria: A Stroke of Fate to wydana przez rosyjską firmę Akella szpiegowsko-detektywistyczna przygodówka, która ukazała się wyłącznie na komputery PC. Jej akcja rozgrywa się w czasach II wojny światowej, a fabuła jest ciekawym pomieszaniem faktów i fikcji. Gra jest debiutanckim dziełem studia SPLine Games, które dotychczas specjalizowało się w tworzeniu oprogramowania użytkowego. Stroke of Fate: Operacja Walkiria więcej na temat gry ... Podobne gry są opisane w Przygodowe detektywistyczne, II wojna światowa, point-and-click, szpiegowskie. Ilustracje, zdjęcia, screenshoty i arty zawarte w tej galerii są częścią serwisu www.gry-online.pl. Staramy się, aby ilustracje zawarte na naszym serwisie oddawały jak najlepiej realny wygląd gier, nie retuszujemy ich, lecz ze względu na konieczność pomniejszenia grafiki, cześć screenshotów może nie oddawać prawdziwego wyglądu gry. Powyższa galeria została przygotowana w oparciu o platformy PC Windows. Ta sama gra na innej platformie sprzętowej może wyglądać inaczej. W wypadku gier na platformę PC, screenshoty powstają w konkretnej rozdzielczości i jakości ustawień graficznych, może się okazać że na twoim komputerze gra będzie wyglądała inaczej. Ilustracje posortowane są od najnowszych do najstarszych, część starszych screenshotów może pochodzić z wersji beta gry lub z przedpremierowej wersji gry. Ostatnia modyfikacja: .

Abonamenty