Manhunt 2 (Wii)

Kody do gry

Wybór poziomu

Znajdując się na ekranie tytułowym gry wciskaj: Góra, Góra, Dół, Dół, Lewo, Prawo, Lewo, Prawo. Wprowadzenie prawidłowej kombinacji potwierdzone zostanie sygnałem dźwiękowym. Odblokowana zostanie opcja Relive Episode, dzięki której wybierzesz pożądany poziom.

Nieskończona ilość amunicji

Znajdując się w menu głównym gry wciskaj: Góra, Dół, Lewo, Prawo, Góra, Dół, Lewo, Prawo. Wprowadzenie prawidłowej kombinacji potwierdzone zostanie sygnałem dźwiękowym.

Dodatkowe dźwięki przy egzekucjach

Znajdując się w menu głównym gry wciskaj: Z, Z, Z, C, Z, Z, C, C, Z. Wprowadzenie prawidłowej kombinacji potwierdzone zostanie sygnałem dźwiękowym.

Uwaga: Prezentowane powyżej cheaty oraz triki niekoniecznie muszą działać z posiadanym przez Was egzemplarzem gry. Spowodowane jest to tym, iż działają one na ogół z pewną konkretną wersją gry i po zainstalowaniu uaktualnienia lub w przypadku innej wersji językowej mogą (chociaż wcale nie muszą) przestać działać lub co gorsza działać w sposób błędny.

Szczególną uwagę należy zachować w przypadku modyfikacji, trainerów, itp. nie tworzonych przez twórców gry. Możliwość błędnego działania a nawet uszkodzenia gry i tym samym konieczność przeinstalowania na nowo gry jest w tym przypadku szczególnie wysoka.

data ostatniej aktualizacji: 30 grudnia 2007

Dark Orbit

Dark Orbit

Zagraj za Darmo!

Metin2

Metin2

Zagraj za Darmo!

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - Wii - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Mensa Academy - Wii - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz