Królik Bystrzak dla Zerówki: Lot do Balonii [PC]

Reader Rabbit: Preschool. „Królik Bystrzak dla Zerówki - Lot do Balonii” to następna gra edukacyjna stworzona przez programistów ze studia Riverdeep, tym razem dedykowana uczniom uczęszczających do „zerówki” (dzieci od 6 lat).

wersja językowa:
pełna polska wersja

Królik Bystrzak dla Zerówki: Lot do Balonii data premiery gry na PC:

30 września 2003 ( światowa data premiery )

29 lipca 2004 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Reader Rabbit: Preschool:

Domisie: Kolorowy Świat
Koziołek Matołek Idzie do Szkoły
Matematyczne przygody myszki Mia

Logiczne, edukacyjne

„Królik Bystrzak dla Zerówki: Lot do Balonii” to następna gra edukacyjna stworzona przez programistów ze studia Riverdeep, tym razem dedykowana uczniom uczęszczających do „zerówki” (dzieci od 6 lat). Omawiany program, podobnie jak poprzednie pozycje z tej serii (w ostatnich kilkunastu latach z pomocy sympatycznego królika skorzystało około 10 milionów dzieci z ponad 40 krajów całego świata) jest dobrym przykładem na to, że nauka wcale nie musi iść w parze ze schematycznością oraz zniechęceniem ucznia - a może być ciekawa, wciągająca i pełna przygód. W „Locie do Balonii” młody gracz staje naprzeciw zbiorom zadań i misji stworzonych w ten sposób, by bawić i kształcić jednocześnie. Dzięki zawartym tu ćwiczeniom, każde dziecko na etapie „zerówki” doskonali swoje umiejętności, takie jak: analiza słuchowa, rozpoznawanie liczb w zakresie 20, liczenie i dodawanie w zakresie 10, koordynacja wzrokowo-słuchowo-ruchową, rozpoznawanie kolorów i kształtów, porządkowanie, rozumienie i wykonywanie poleceń lub też porządkowanie wydarzeń ze względu na zależności przyczynowo-skutkowe i chronologiczne. Gra doskonale rozwija i utrwala wiedzę przekazywaną w ramach programu nauczania dla klasy zerowej, co potwierdza oficjalna rekomendacja Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu (MENiS) oraz Polskiego Towarzystwa Dysleksji. Sympatyczna i kolorowa oprawa wizualna, w połączeniu z humorystycznym opracowaniem muzycznym (zarówno piosenek, jak i samych dialogów) dopełnia całości.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 59,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 166MHz, 32 MB RAM, 10 MB wolnego miejsca na dysku, 16-bitowa karta dźwiękowa, CD-ROM x8 lub szybszy, 16-bitowa karta graficzna

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Angry Birds Classic - PC - 24,90 zł

kup w sklepie

PC 24,90 zł

Ghost Cleaner - PC - 18,90 zł

kup w sklepie

PC 18,90 zł

A-Men - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz