Don't Starve: Shipwrecked iOS

Don't Starve: Shipwrecked to dodatek do gry Don’t Starve, który wzbogaca tryb dla pojedynczego gracza. Produkcja rozszerza świat gry o morza z licznymi wysepkami, dodaje możliwość podróżowania łódką oraz wprowadza nowe przedmioty, surowce i potwory.

Akcji, roguelike, sandbox, survival, indie, crafting.

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Don't Starve: Shipwrecked | iOS

26grudnia2016

26grudnia2016

App Store

Apple iOS
Okładka Don't Starve: Shipwrecked (iOS)
Don't Starve: Shipwrecked

Don't Starve: Shipwrecked na Apple iOS to dodatek do survivalowego sandboksa Don’t Starve z 2012 roku, którego autorem jest studio Klei Entertainment. Rozszerzenie wymaga posiadania podstawowej wersji gry i w przeciwieństwie do niej zostało opracowane przez zespół Capy, mający na koncie takie tytuły jak Superbrothers: Sword & Sworcery, Super Time Force czy Below.

Mechanika

Dodatek został zaprojektowany wyłącznie dla pojedynczego gracza. Rozszerzenie wprowadza do gry nowe lokacje, postacie, typy wrogów oraz efekty pogodowe. Ponadto pojawiła się możliwość korzystania z łodzi do podróżowania po morzach, a świat wzbogacił się o liczne wysepki. Autorzy pełnymi garściami czerpali z powieści Przypadki Robinsona Crusoe i jej spadkobierców, choć jednocześnie zaczerpnięte z tego typu historii wątki zostały wzbogacone elementami nadnaturalnymi oraz podane z dużym przymrużeniem oka.

Tryby gry

Don't Starve: Shipwrecked nie odbiega poziomem graficznym od podstawowej wersji gry. Dodatek oferuje za to wiele nowych elementów, które pomimo zmiany dewelopera, pozostają wierne stylowi wizualnemu pierwowzoru.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: single player  

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Gry podobne do Don't Starve: Shipwrecked

Wymagania wiekowe Don't Starve: Shipwrecked

12+

Tam, gdzie małpy mówią dobranoc - świetny dodatek Don't Starve: Shipwrecked!

Tam, gdzie małpy mówią dobranoc - świetny dodatek Don't Starve: Shipwrecked! [10:26]

Prawo dżungli i wzburzonego morza. Don't Starve trzyma się znakomicie. Po dwóch latach dostajemy premierę kolejnego dodatku, który od pierwszej sekundy atakuje nas nową zawartością. Jako rozbitkowie musimy przetrwać na archipelagu wysp, dryfując pomiędzy nimi, odkrywając pirackie sekrety i spotykając przeróżne dziwne stwory. Shipwrecked bazuje na sprawdzonym szablonie, ale potrafi wciągnąć nawet weteranów, którzy co najmniej przez kilka godzin będą odkrywać tutaj coś nowego.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz