Dawn of Titans Android

Strategiczna gra akcji stworzona przez autorów Clumsy Ninja, CSR Classics czy też My Horse. W produkcji kierujemy wielkimi armiami składającymi się nie tylko z tysięcy ludzi, ale także z potężnych tytanów, którymi walczymy z licznymi wrogami. Oprócz tego do zadań graczy należy również rozwijanie królestwa.

Strategiczne, RTS, zagraj za darmo, społecznościowe.

NaturalMotion | producent

Zynga | wydawca

wersja językowa:
angielska

Data premiery gry Dawn of Titans | AND

20grudnia2016

20grudnia2016

Google Play

Android
Okładka Dawn of Titans (AND)
Dawn of Titans

Dawn of Titans to strategiczna gra akcji wydana na system Android, stworzona przez zespół NaturalMotion, wykupiony przez firmę Zynga w 2014 roku. Jest to pierwsza pozycja wyprodukowana przez tego dewelopera pod skrzydłami nowego właściciela. Wcześniejszy dorobek zespołu obejmuje takie tytuły jak Clumsy Ninja, CSR Classics czy też My Horse.

Mechanika

W odróżnieniu od wcześniejszych projektów studia, tym razem mamy do czynienia z grą o cięższej tematyce. Gracze trafiają bowiem do fantastycznego świata, w którym prowadzą do boju armie składające się z tysięcy żołnierzy wspomaganych przez tytułowych tytanów. Na polu walki musimy w przemyślany sposób wykorzystywać specjalizacje poszczególnych jednostek, wśród których znajdują się łucznicy, wojownicy czy też pikinierzy. Oprócz tego do naszych zadań należy także rozwijanie samego królestwa, które musi zapewnić byt i odpowiednie warunki dla potężnej armii.

Kwestie techniczne

Produkcja może się pochwalić wysokiej jakości oprawą graficzną. Przede wszystkim deweloperzy zatroszczyli się o atrakcyjność otoczenia, które przyciąga wzrok pięknym krajobrazem, z wodospadami i lasami na czele. Największy podziw budzą jednak potężne starcia. Silnik Dawn of Titans potrafi w tym samym czasie generować na ekranie urządzenia tysiące żołnierzy. Dodatkową atrakcją jest dopracowana animacja.

Zobacz pełny opis gry

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer:   Internet    

Rozmiar aplikacji: duża (powyżej 500 MB)

Wymagania wiekowe Dawn of Titans

Gra jest odpowiednia dla wszystkich grup wiekowych.

Dodatkowe informacje: Wymagane połączenie z Internetem  

Na jakie gry mobilne warto czekać w 2016 roku
Na jakie gry mobilne warto czekać w 2016 roku

wiadomość11 stycznia 2016

Omawiamy najbardziej obiecujące gry mobilne tego roku. Wśród nich znalazły się takie produkcje jak Crashlands, Sigma Theory, Iron Marines czy Super Meat Boy: Forever.

Dawn of Titans – więcej szczegółów na temat obiecującej strategii mobilnej
Dawn of Titans – więcej szczegółów na temat obiecującej strategii mobilnej

wiadomość7 kwietnia 2015

W sieci pojawił się pierwszy zapis rozgrywki z Dawn of Titans, czyli mobilnego RTS-a, w którym będziemy dowodzili wielotysięcznymi armiami.

Dawn of Titans – walki z udziałem tysięcy żołnierzy w nowej grze strategicznej ze stajni Zynga
Dawn of Titans – walki z udziałem tysięcy żołnierzy w nowej grze strategicznej ze stajni Zynga

wiadomość8 marca 2015

Deweloperzy ze studia NaturalMotion ujawnili swój nowy mobilny projekt – strategiczną grę akcji Dawn of Titans, w której będziemy toczyć walki z udziałem tysięcy żołnierzy i potężnych Tytanów. Tytuł wyda firma Zynga, znana z FarmVille.

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz