Call of Duty: Ghosts - Onslaught [XBOX 360]

Pierwszy z czterech dodatków DLC do gry FPS Call of Duty: Ghosts. Wraz z Onslaught studio Infinity Ward wprowadziło do gry cztery mapy przeznaczone dla komponentu wieloosobowego oraz nowy karabin. Ponadto w rozszerzeniu pojawia się pierwszy epizod fabularnej mini-kampanii dla trybu Extinction, w którym gracze muszą zmierzyć się z zagrożeniem ze strony obcych.
To jest dodatek do gry Call of Duty: Ghosts.

wersja językowa:
angielska

Call of Duty: Ghosts - Onslaught data premiery gry na X360:

28 stycznia 2014 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

28 stycznia 2014 ( Europejska premiera PAL )

28 stycznia 2014 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Call of Duty: Ghosts - Onslaught:

Battlefield 4
Medal of Honor: Warfighter

strzelanki, science-fiction, współczesne konflikty, FPS, multiplayer, co-op

Onslaught jest pierwszym z czterech dodatków DLC do pierwszoosobowej strzelaniny Call of Duty: Ghosts, stworzonej przez studio Infinity Ward. Zgodnie z tradycją, wprowadza on do gry cztery mapy przeznaczone dla komponentu wieloosobowego oraz nową broń, a ponadto rozbudowuje tryb Extinction o fragment fabularnej mini-kampanii.

Multiplayerowe areny pojawiające się w Onslaught to: Fog, Bayview, Containment oraz Ignition. Każda z nich charakteryzuje się czymś wyjątkowym. Fog to średnich rozmiarów mapa inspirowana klasycznymi filmami grozy. Dominuje tam mroczna atmosfera, budowana m.in. poprzez osadzenie scenerii w spowitym mgłą lesie oraz ponurą ścieżkę dźwiękową. Co więcej, wypełnienie zadania polowego pozwala jednemu z graczy wcielić się w antagonistę filmu Halloween – Michaela Myersa, wyposażonego w maskę i zakrwawiony topór. Bayview mieści się na słonecznym kalifornijskim wybrzeżu. Po nadmorskim miasteczku poruszają się tramwaje, które da się wykorzystać jako środek transportu. Ponadto drużyna, która wykona specjalne zadanie, może ostrzelać wroga z pokładu dokującego w pobliżu niszczyciela. Containment zabiera graczy do meksykańskiej wioski nad brzegiem wyschniętej rzeki. Centralnym punktem mapy jest umieszczony w ciężarówce ładunek nuklearny. Tu również da się wykonać pewną misję, aby otrzymać możliwość zdetonowania bomby. Z kolei Ignition to przemodelowana wersja mapy Scrapyard z Call of Duty: Modern Warfare 2. Da się odpalić umieszczony na niej silnik rakietowy, by spalić na popiół wszystkich w pobliżu. Wraz z Onslaught do gry trafiła także nowa broń – karabin Maverick. Gracze mogą wybrać, czy chcą go używać jako karabinu szturmowego, czy snajperskiego.

Inną nowością jest pierwszy epizod fabularnej mini-kampanii dla trybu Extinction. W Nightfall czteroosobowa drużyna graczy zostaje wysłana do tajnej bazy na Alasce, badającej zagrożenie pozaziemskie. Komandosi muszą odzyskać ważne dokumenty, przy okazji walcząc z atakującymi placówkę obcymi. DLC stwarza okazję do zmierzenia się z dwoma nowymi rodzajami kosmitów – jeden z nich jest bardzo szybki, a do tego potrafi stać się niewidzialny, natomiast drugi to kilkunastometrowy kolos. Z pomocą przychodzi graczom dodatkowa pukawka rodem z filmów science-fiction.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

Call of Duty: Ghosts - Onslaught Nightfall - Extinction epizod #1 - trailer

Call of Duty: Ghosts - Onslaught Nightfall - Extinction epizod #1 - trailer [2:13]

Zwiastun pierwszej części fabularnej kampanii do trybu Extinction w grze Call of Duty: Ghosts. Epizod udostępniono w pierwszym DLC do produkcji, zatytułowanym Onslaught.

komentarze czytelników


Matuss2  2014-01-16 - 14:28

Już wrzuciłem można pobrać tutaj :) pliczek24.pl/wteg/92.83/25/Call%20Of%20Duty%20Ghost%20Onslaught%20PC%20FULL

jubo1223  2014-01-19 - 19:06

Ciekawe czy wyszłoby na osobnej plycie. Byliby super

xpytekx  2014-01-26 - 22:03

Nie ma takiej opcji. DLC tylko w wersji cyfrowej.