Power Rangers Megaforce [3DS]

Tradycyjna chodzona bijatyka w uniwersum słynnej serii Power Rangers, nawiązująca do dwudziestego sezonu serialu. Posiadacze przenośnej konsoli Nintendo mogą wcielić się w pięciu tytułowych herosów i zmierzyć się z zagrażającymi Ziemi Insektoidami.

wersja językowa:
angielska

Power Rangers Megaforce data premiery gry na 3DS:

05 listopada 2013 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

05 listopada 2013 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Power Rangers Megaforce:

Code of Princess
Naruto SD: Powerful Shippuden
Samurai Sword Destiny

Akcji, superbohaterowie, beat 'em up, Power Rangers

Przygotowana przez Namco Bandai produkcja jest kolejnym tytułem, którego akcja dzieje się w uniwersum serialu Power Rangers. Tym razem twórcy wykorzystali postacie i historię z dwudziestego sezonu programu, Megaforce.

Posiadacze Nintendo 3DS zyskują szansę wcielenia się w pięciu słynnych, dysponujących różnymi broniami i umiejetnościami, wojowników, Żółtego, Czarnego, Czerwonego, Różowego i Niebieskiego. Celem zabawy jest pokonanie kilkunastu poziomów i powstrzymanie planów kosmitów dowodzonych przez admirała Malkora.

System gry nie odbiega od założeń stosowanych od lat w chodzonych bijatykach. Zadaniem graczy jest parcie w prawą stronę ekranu i eliminowanie kolejnych przeciwników przy pomocy różnych broni oraz ataków fizycznych. Na końcu każdej planszy Power Rangersi muszą zmierzyć się z ogromnych rozmiarów bossami, których pokonanie możliwe jest wyłącznie za sterami potężnego Megazorda. Twórcy gry zaimplementowali w swoim tytule kilkanaście różnych combosów, a także ataków specjalnych, które mogą wykonać wojownicy oraz kierowany przez nich robot. Dodatkowo do dyspozycji graczy oddane zostały specjalne karty, które na pewien czas zwiększają umiejętności bojowe głównych bohaterów lub pozwalają im korzystać z dodatkowych zdolności.

Power Rangers Megaforce wykorzystuje m.in. zamontowaną w handeldzie kamerę, pozwalając robić zdjęcia i wysyłać je do gry. W ten sposób posiadacze konsoli mogą sami stać się jednym z członków elitarnej drużyny wojowników. Miłośnicy uniwersum znajdą w tytule znajome efekty dźwiękowe i melodie, a także animacje ataków i przemian głównych bohaterów.

Tryb gry: single player  
Oczekiwania czytelników: 10 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.  

Fragoria

Fragoria

Zagraj za Darmo!

Drakensang Online

Drakensang Online

Zagraj za Darmo!

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - 3DS - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Mensa Academy - 3DS - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz