Bubble Age [WWW]

Społecznościowa gra logiczna osadzona w czasach prehistorycznych. Rodzina jaskiniowców stara się uratować zaginione dziecko. W tym celu wystrzeliwuje z ogromnej procy kolorowe kulki próbując oczyścić planszę poprzez łączenie kul o takiej samej barwie. Uzyskane wyniki porównujemy z innymi graczami z serwisu facebook.

wersja językowa:
angielska

Bubble Age data premiery gry na WWW:

29 października 2012 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do Bubble Age:

Worms
Angry Birds: Friends
Bubble Witch Saga

Logiczne, casual, facebook

Bubble Age to przeglądarkowa gra logiczna opierająca się na popularnym typie gier polegających na wystrzeliwaniu w górę ekranu kolorowych kulek. Tym razem twórcy postanowili osadzić rozgrywkę w epoce kamienia łupanego, a głównymi bohaterami uczynili rodzinę jaskiniowców próbującą odnaleźć zaginione dziecko.

Na dole ekranu umieszczono wizerunki postaci oraz pokaźnych rozmiarów procę, z której wystrzeliwujemy kolorowe kulki. Nasze zadanie polega na takim wybieraniu kierunku ich lotu, aby trafiły w inne zawieszone w powietrzu kulki o takim samym kolorze. Jeżeli nam się to uda, to otrzymujemy punkty i stopniowo oczyszczamy drogę do góry. Zwycięstwo odnosimy, gdy w określonej liczbie zagrań przebijemy się przez warstwę kulek. Dodatkowe urozmaicenie stanowią swoiste power-upy, w postaci trującej rośliny plującej żrącym kwasem zdolnym do niszczenia wszystkich przeszkód czy uniwersalnej kulki.

Porażka wiąże się z utratą jednego życia. Regenerują się one po określonym upływie czasu. Jeżeli chcemy szybko kontynuować zabawę, to przygotowano opcję oglądania reklam lub zakupu dodatkowej waluty za prawdziwe pieniądze. Uzyskane za nią bonusy odblokowują np. kilkudniową nieśmiertelność.

Po zakończeniu etapu możemy porównać swoje wyniki z innymi użytkownikami serwisu facebook, dzięki wbudowanemu systemowi rankingowemu. Nie zabrakło również opcji informowania znajomych o postępach lub nowych rekordach.

Gra Bubble Age posiada kreskówkową oprawę graficzną podlaną niewielką dawką humoru.

Tryb gry: multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

Football Manager 2017 - WWW - 139,90 zł

kup w sklepie

PC 139,90 zł

Call of Duty: Infinite Warfare Legacy Edition PL + Bonus! - WWW - 219,90 zł

kup w sklepie

PC 219,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz