Titeuf: Le Film [Wii]

Titeuf: Le Film to stworzona przez polsko-francuską firmę Tate Multimedia kompilacja 10 mini-gierek inspirowanych pełnometrażowym filmem animowanym o przygodach popularnego bohatera komiksów. Kierując poczynaniami ciekawskiego 10-latka gracze mają okazję wykazać się zręcznością, refleksem oraz zdolnościami intelektualnymi.

wersja językowa:
francuska

Titeuf: Le Film data premiery gry na Wii:

31 marca 2011 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

31 marca 2011 ( Europejska premiera PAL )

gry podobne do Titeuf: Le Film:

Mario & Sonic at the Olympic Games
Przygody Tintina: Gra Komputerowa
Asterix at the Olympic Games

Zręcznościowe, filmy animowane, komiksy, 2D, polskie, mini-gry

Z okazji zbliżającej się 20. rocznicy wydania pierwszego komiksu, fani Titeufa doczekali się pełnometrażowego filmu animowanego (Titeuf: Le Film, 2011). Produkcji towarzyszyła także gra wideo opracowana przez polsko-francuską firmę Tate Multimedia, znaną z takich tytułów jak Lucky Luke: Go West! i Asterix & Obelix: Mision WiFix.

Titeuf: Le Film jest zbiorem 10 zabawnych mini-gierek inspirowanych kinowym obrazem. Wcielając się w tytułowego bohatera gracz może spróbować swoich sił w takich konkurencjach jak rodeo z mamutem, strzelanie do kosmitów czy rozpoznawanie twarzy w atramentowych kleksach.

Poszczególne wyzwania różnią się charakterem i wymagają nieco innych umiejętności (np. wyczucia rytmu, spostrzegawczości, refleksu). Gracz może też dostosować poziom trudności do własnych preferencji, wybierając jeden z trzech dostępnych wariantów ustawień. Dla miłośników zabawy wieloosobowej przewidziano natomiast opcję rozgrywki z udziałem drugiego uczestnika.

Pod względem oprawy audiowizualnej gra czerpie wiele elementów wprost z filmowego pierwowzoru. Twórcy Titeuf: Le Film zdecydowali się na utrzymaną w kreskówkowej stylistyce dwuwymiarową oprawę graficzną oraz sporą ilość humorystycznych animacji. Fani komiksów bez trudu powinni także rozpoznać dobrze znane miejsca i bohaterów.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1-2  

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Zagraj za Darmo!

War Thunder

War Thunder

Zagraj za Darmo!

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - Wii - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Mensa Academy - Wii - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz