Moshi Monsters [WWW]

Moshi Monsters to darmowa (free-to-play) gra społecznościowa adresowana do najmłodszych. Gracz adoptuje wirtualnego stworka, o którego musi się troszczyć. Deweloperzy z brytyjskiego studia Mind Candy zadbali o atrakcyjną, kreskówkową oprawę graficzną, edukacyjne walory zabawy oraz rozbudowane narzędzia kontroli rodzicielskiej.

wersja językowa:
angielska

Moshi Monsters data premiery gry na WWW:

01 kwietnia 2010 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

Symulacje, casual, dla dzieci

Moshi Monsters to dzieło specjalizującego się w grach dla dzieci, brytyjskiego studia Mind Candy. W założeniach deweloperów produkcja łączyć ma zalety gier społecznościowych, logicznych i edukacyjnych.

Akcja gry osadzona została w fantastycznym świecie zamieszkałym przez dziwaczne stworki. Gracz rozpoczyna zabawę od „zaadoptowania” jednego z tytułowych Moshi Monsters. Występują one w kilku rodzajach, a na dodatek każdemu z nich można nadać indywidualne cechy wyglądu. Zabawa polega na troszczeniu się o podopiecznego – karmieniu, bawieniu się, a także dekorowaniu jego lokum.

Podstawą rozgrywki są mini-gierki pozwalające rozwijać umiejętność logicznego myślenia, spostrzegawczość, zasób słownictwa, a także zdolności manualne dziecka. Każdego dnia zaadoptowany stworek stawia przed graczem nowe wyzwania, w których nagrodę stanowią magiczne kryształy – Rox. Pełnią one w grze rolę wirtualnej waluty, za którą kupić można m.in. żywność i zabawki dla Moshi.

Ważnym elementem Moshi Monsters są wbudowane funkcje społecznościowe, w tym m.in. kanał chat oraz tablica wiadomości. Pozwalają one poznawać i komunikować się z innymi uczestnikami zabawy. Nad bezpieczeństwem młodych graczy czuwa rozbudowany system moderacji i kontroli rodzicielskiej.

Oprawa wizualna gry utrzymana jest w jaskrawo kolorowej, kreskówkowej grafice 2D. Twórcy gry pokusili się również o wiele humorystycznych animacji przedstawiających m.in. reakcje tytułowych stworków na działania podejmowane przez graczy.

Gra dystrybuowana jest na zasadzie free-to-play. Oznacza to, że w Moshi Monsters można grać za darmo. Niektóre opcje, przedmioty i lokacje dostępne są jednak wyłącznie dla graczy opłacających abonament.

Tryb gry: single player  

War Thunder

War Thunder

Zagraj za Darmo!

World of Tanks

World of Tanks

Zagraj za Darmo!

Dark Souls Prepare to Die Edition - WWW - 63,90 zł

kup w sklepie

PC 63,90 zł

Spintires - WWW - 73,90 zł

kup w sklepie

PC 73,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz