Ben 10: Omniverse [3DS]

Gra zręcznościowa oparta na popularnym serialu animowanym Ben 10. Gracze wcielają się w tytułowego bohatera, potrafiącego na życzenie zamieniać się w obce istoty z innych planet. W czasie rozgrywki będziemy walczyć razem z partnerem, kosmitą o imienu Rook.

wersja językowa:
angielska

Ben 10: Omniverse data premiery gry na 3DS:

13 listopada 2012 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

30 listopada 2012 ( Europejska premiera PAL )

13 listopada 2012 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Ben 10: Omniverse:

One Piece Unlimited Cruise SP
Turbo: Super Stunt Squad
Madagascar 3: The Video Game

Zręcznościowe, seriale animowane

Ben 10: Omniverse jest szybką zręcznościową grą akcji. Została ona oparta na czwartej serii telewizyjnej Ben 10, która w Stanach Zjednoczonych zadebiutowała w 2012 roku. Animowany serial opowiada o przygodach Bena Tennysona, młodego chłopaka dysponującego uradzeniem potrafiącym przemieniać go w istoty z obcych planet. Producentem tytułu jest niezależne amerykańskie studio 1st Playable Productions, specjalizujące się w grach na konsole przenośne.

Fabuła Ben 10: Omniverse jest bezpośrednio powiązana z czwartą serią telewizyjną i po raz pierwszy pozwala nam uczestniczyć jednocześnie w przygodach dziesięcio oraz szesnastoletniego Bena. Bohater odkrywa, że nieznane wydarzenia z jego przeszłości wpływają na teraźniejszość i zagrażają nie tylko jemu, ale także jego najbliższym przyjaciołom. Dzięki pomocy jego młodszego wcielenia oraz nowego partnera, kosmity o imieniu Rook, który dysponuje wielozdaniową i ultranowoczesną bronią, uda mu się jednak zapobiec kryzysowi i pokonać nieprzyjaciół.

W czasie zabawy gracze będą mieli okazję przemierzy siedem zróżnicowanych trójwymiarowych poziomów, odtwarzających znane serialowe lokacje. Akcję obserwujemy z perspektywy trzeciej osoby. Na naszej drodze stają różnorodni przeciwnicy. Pokonamy ich wykorzystując szereg specjalnych mocy, do których dostęp uzyskujemy po przemianie w jednego z piętnastu dostępnych obcych. Wybór celu naszej tymczasowej metamorfozy będzie istotny, ponieważ część wrogów jest podatnych tylko na określone typy ataków. W walce pomocny okazuje się także Rook, nieodstępujący bohatera na krok.

Tryb gry: single player  
Oczekiwania czytelników: 6.0 / 10 na podstawie 1 głosów czytelników.  

Metin2

Metin2

Zagraj za Darmo!

Koyotl

Koyotl

Zagraj za Darmo!

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - 3DS - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Mensa Academy - 3DS - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz