Video Strip Poker [PC]

Video Strip Poker to gra karciana wyprodukowana przez studio Torquemada Games. Jak sama nazwa wskazuje, gracze mają okazję zagrać w rozbieranego pokera. W rolę przeciwniczek wciela się pięć ponętnych dziewcząt, z których każda odznacza się nieco innym stylem gry. Produkcja zawiera sporą ilość materiałów filmowych i przeznaczona jest wyłącznie dla pełnoletnich odbiorców.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Video Strip Poker data premiery gry na PC:

28 września 2002 ( światowa data premiery )

28 września 2002 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Video Strip Poker:

Lula 3D
Strip Poker Exclusive
All Star Strip Poker: Girls at Work

Logiczne, hazardowe, karciane, Poker, erotyczne

Video Strip Poker to dobrze wszystkim znany tzw. rozbierany poker, stworzony przez polski zespół Torquemada Games. W grze dostępnych mamy pięć ponętnych przeciwniczek, a każda z nich gra w swój indywidualny sposób. Dzięki temu rozgrywka z każdą z dziewcząt zyskuje niepowtarzalny charakter. Korzystając z załączonego do gry programu konfiguracyjnego można pobrać nowe rywalki. W tym celu stworzono nowy multimedialny format plików: vsp, zawierający video, dźwięk, tekst, nieruchome bitmapy.

Absolutną nowością jest jakość i sposób wykorzystania materiału filmowego. Podczas gry każda z pięciu dziewcząt cały czas się porusza: bierze karty, odkłada je, uśmiecha się do gracza, robi zalotne miny, itp. wywołując w ten sposób wrażenie, że gra toczy się z żywą osobą. Gra zawiera ponad pięćset takich sekwencji filmowych. Materiał video był kręcony wysokiej klasy kamerami cyfrowymi m.in. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Na uwagę zasługuje również wysoka intuicyjność gry. Nawet gracz, którzy nigdy nie grał dotąd w pokera bardzo szybko przyswoi sobie podstawowe zasady rządzące tą grą. Gra umożliwia również dodawanie nowych tematów - tzw. skór. Każdy gracz może samodzielnie stworzyć skórę w dowolnym programie graficznym i poprzez użycie prostego pliku konfiguracyjnego zaplanować rozmieszczenie elementów na ekranie gry.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD  
Ocena gry 7.1 / 10 na podstawie 209 ocen czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium III 700MHz, 128MB RAM

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Angry Birds Star Wars II - PC - 29,90 zł

kup w sklepie

PC 29,90 zł

Coloropus - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

A-Men - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
20.06.2004 00:20
witek006
43
Centurion

Demo nawed spoko.

18.05.2012 10:45
odpowiedz
burza 775
25
Chorąży

Witam. Kupilem ta gre na allegro za 5.00zl. z ciekawosci, brak zapisu, gralem okolo 3.5h z Kasia (przeciwniczek jest 5 w grze), mnie ona wciagnela. Pozdrawiam serdecznie