Video Strip Poker [PC]

Video Strip Poker to gra karciana wyprodukowana przez studio Torquemada Games. Jak sama nazwa wskazuje, gracze mają okazję zagrać w rozbieranego pokera. W rolę przeciwniczek wciela się pięć ponętnych dziewcząt, z których każda odznacza się nieco innym stylem gry. Produkcja zawiera sporą ilość materiałów filmowych i przeznaczona jest wyłącznie dla pełnoletnich odbiorców.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Video Strip Poker data premiery gry na PC:

28 września 2002 ( światowa data premiery )

28 września 2002 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Video Strip Poker:

Lula 3D
Strip Poker Exclusive
All Star Strip Poker: Girls at Work

Logiczne, hazardowe, karciane, Poker, erotyczne

Video Strip Poker to dobrze wszystkim znany tzw. rozbierany poker, stworzony przez polski zespół Torquemada Games. W grze dostępnych mamy pięć ponętnych przeciwniczek, a każda z nich gra w swój indywidualny sposób. Dzięki temu rozgrywka z każdą z dziewcząt zyskuje niepowtarzalny charakter. Korzystając z załączonego do gry programu konfiguracyjnego można pobrać nowe rywalki. W tym celu stworzono nowy multimedialny format plików: vsp, zawierający video, dźwięk, tekst, nieruchome bitmapy.

Absolutną nowością jest jakość i sposób wykorzystania materiału filmowego. Podczas gry każda z pięciu dziewcząt cały czas się porusza: bierze karty, odkłada je, uśmiecha się do gracza, robi zalotne miny, itp. wywołując w ten sposób wrażenie, że gra toczy się z żywą osobą. Gra zawiera ponad pięćset takich sekwencji filmowych. Materiał video był kręcony wysokiej klasy kamerami cyfrowymi m.in. w Teatrze Rozrywki w Chorzowie. Na uwagę zasługuje również wysoka intuicyjność gry. Nawet gracz, którzy nigdy nie grał dotąd w pokera bardzo szybko przyswoi sobie podstawowe zasady rządzące tą grą. Gra umożliwia również dodawanie nowych tematów - tzw. skór. Każdy gracz może samodzielnie stworzyć skórę w dowolnym programie graficznym i poprzez użycie prostego pliku konfiguracyjnego zaplanować rozmieszczenie elementów na ekranie gry.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD  
Ocena gry 7.1 / 10 na podstawie 209 ocen czytelników.  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium III 700MHz, 128MB RAM

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

The Mighty Quest for Epic Loot

The Mighty Quest for Epic Loot

Zagraj za Darmo!

Transcripted - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

PAC-MAN Championship Edition DX+ - Edycja

kup w sklepie

PC 54,90 zł

Nihilumbra - Dobra Gra - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
20.06.2004 00:20
witek006
43
Centurion

Demo nawed spoko.

18.05.2012 10:45
odpowiedz
burza 775
25
Chorąży

Witam. Kupilem ta gre na allegro za 5.00zl. z ciekawosci, brak zapisu, gralem okolo 3.5h z Kasia (przeciwniczek jest 5 w grze), mnie ona wciagnela. Pozdrawiam serdecznie