Sezon na polowanie [PC]

Sezon na polowanie to gra strzelecka wyprodukowana przez studio ClockStone z myślą o entuzjastach wirtualnego łowiectwa. Gracze mają okazję zapolować m.in. na dzikie ptactwo, lisy oraz dziki. Twórcy zadbali m.in. o fotorealistyczne odwzorowanie otoczenia oraz rozbudowane skrypty sztucznej inteligencji, wiernie naśladującej zachowania prawdziwych zwierząt.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Sezon na polowanie data premiery gry na PC:

14 marca 2011 ( światowa data premiery )

14 marca 2011 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Sezon na polowanie:

Deer Hunter 2005
Deer Avenger 4: The Rednecks Strike Back
Hunting Unlimited 2010

Akcji, strzelanki

Sezon na polowanie to symulator polowania przeznaczony na komputery PC, stworzony na kanwie popularności laserowych strzelnic i specjalistycznych symulatorów łowieckich firm Heimschießkino i Simfire. Tytuł wyprodukowany został przez specjalizujące się w zaawansowanych animacjach 3D austriackie studio ClockStone.

Podobnie jak w pierwowzorze, gracze wcielają się w role myśliwych, którzy ze strzelbami w dłoniach wyruszają na emocjonujące łowy. W trakcie zabawy zapolować można m.in. na bażanty, dzikie kaczki, zające, lisy i dziki. Każdy gatunek zwierząt odwzorowany został z dużą starannością o wierność zarówno pod względem wyglądu fizycznego, jak i naturalnych zachowań.

Gracze muszą wykazać się nie tylko celnym okiem, ale również refleksem i umiejętnością przewidywania ruchu zwierzyny. Dodatkowo za wszelką cenę powinni też unikać zatargów z funkcjonariuszami straży leśnej, którzy pilnują przestrzegania surowego, myśliwskiego prawa.

Oprawa audio-wizualna gry Sezon na polowanie odznacza się dużym realizmem. Dobre wrażenie robi przede wszystkim fotorealistyczne otoczenie, pozwalające zapolować na wirtualne zwierzęta w kilku sceneriach – m.in. na polu, w lesie oraz w zimowej aurze. Wrażenia uczestnictwa w prawdziwych łowach pogłębiają naturalne odgłosy przyrody dobiegające w trakcie polowania.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 DVD   Cena gry w dniu premiery: 19,99 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium IV 1.7 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 64 MB, 4GB HDD, Windows XP/Vista

Royal Quest

Royal Quest

Zagraj za Darmo!

Star Conflict

Star Conflict

Zagraj za Darmo!

DRAGON BALL XENOVERSE 2 Deluxe Edition PL + DLC - PC - 199,80 zł

kup w sklepie

PC 199,80 zł

One Piece Pirate Warriors 3 - PC - 128,90 zł

kup w sklepie

PC 128,90 zł

One Piece Pirate Warriors 3 Gold Edition - PC - 158,90 zł

kup w sklepie

PC 158,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz