Real Steel [PS3]

Gra bokserska, w której zawodnikami są humanoidalne roboty, sterowane i konstruowane przez graczy. Tytuł wyprodukowany został na podstawie filmu „Real Steel”, w Polsce znanego lepiej pod tytułem „Giganci ze stali”.

wersja językowa:
angielska

Real Steel data premiery gry na PS3:

12 października 2011 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

12 października 2011 ( Europejska premiera PAL )

18 października 2011 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Real Steel:

EA Sports MMA
UFC Undisputed 2010
Pacific Rim

Sportowe

Real Steel jest zręcznościową grą bokserską, w której zawodnikami są walczące humanoidalne roboty. Gracze przyjmują rolę trenera, który konstruuje i steruje mechanicznymi sportowcami. Całą grę oparto na licencji filmowej obrazu pod tytułem Real Steel, w Polsce lepiej znanego jako Giganci ze stali. Za produkcję gry odpowiada japońskie studio Yuke`s, dobrze znane dzięki stworzonym przez siebie seriom sportowym, takim jak UFC Undisputed (boks) i WWE (wrestling).

Fabuła tytułu nie jest szczególnie rozbudowana, a znajomość historii przedstawionej w filmie nie jest niezbędna by cieszyć się całą grą. Wcielamy się w trenera, którego marzeniem jest wygranie mistrzostw bokserskich robotów i zdobycie najważniejszych laurów w tej dyscyplinie. Zaczynamy jednak z ograniczonymi finansami pozwalającymi na zakup najtańszych części i maszyn oraz dostępem do najsłabszej ligi. Wygrywając poszczególne walki zdobywamy pieniądze, które przeznaczyć możemy na zakup nowych części lub całych robotów. Bez ich pomocy nie poradzimy sobie z silniejszymi przeciwnikami pojawiającymi się pod koniec kampanii. Poza ulepszeniami mechanicznymi, roboty stają się silniejsze również dzięki wygranym pojedynkom, w których zyskują doświadczenie, pomagające wzmocnić ich obronę i ataki.

Rozgrywka w Real Steel nie odbiega od modelu, który naleźć możemy w innych grach bokserskich. Na ringu zawsze znajduje się dwóch zawodników, walka podzielona jest na rundy i kończy się gdy, któryś z nich jest niezdolny do dalszych działań. Jeżeli oba roboty wytrzymują do końca, zwycięzca zostaje ten, który wygrał większą liczbę rund. Mechaniczni bokserzy dysponują całym zestawem ruchów. Mogą blokować ciosy w głowę czy tors, a także unikać ich odskakując lub uchylając się. Jeżeli chodzi o ofensywę, wykorzystują niskie i wysokie ciosy czy ciosy głową oraz specjalne ataki, które możemy zakupić za zdobyte pieniądze.

Poza kampanią singleplayer gracze mogą zmierzyć się w serii pojedynków innymi osobami z całego świata, dzięki możliwości gry sieciowej.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: Internet   Liczba graczy: 1-2   Wykorzystuje: PlayStation Network  

SoccerStar

SoccerStar

Zagraj za Darmo!

Anno Online

Anno Online

Zagraj za Darmo!

GRID Autosport  - PS3 - 92,90 zł

kup w sklepie

PS3 92,90 zł

NBA 2K17 - PS3 - 168,90 zł

kup w sklepie

PS3 168,90 zł

FIFA 14 - PS3 - 74,90 zł

kup w sklepie

PS3 74,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
17.11.2014 06:48
DarkRaven666
1
Junior

Ciekawe, czy przewidują wersję na PC ;/