CTRacer [PC]

Darmowa produkcja MMO z gatunku gier wyścigowych, oparta na mikrotransakcjach. Świat gry składa się z kilku miast, w których możemy wykonywać misje oparte na wyścigach mocno stuningowanych samochodów. Z czasem nasza postać zdobywa co raz więcej wirtualnej gotówki i doświadczenia, aby móc zakupić większą liczbę samochodów i usprawnić posiadane maszyny.

wersja językowa:
angielska

CTRacer data premiery gry na PC:

25 czerwca 2009 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

25 czerwca 2009 ( premiera w USA )

gry podobne do CTRacer:

Need for Speed ProStreet
Need for Speed World
Race Driver: GRID

Wyścigi, zagraj za darmo

Wyścigi samochodowe zrealizowane w konwencji gry MMO, czyli przeznaczone do zmagań wielu graczy w Sieci. W grze dostępnych jest kilkadziesiąt różnorodnych modeli samochodów. Przypominają one oczywiście te znane z realnych dróg, jednak CTRacer nie posiada licencji na ich oryginalne nazwy. Zaczynając rozgrywkę do wyboru mamy tylko kilka pojazdów, resztę możemy zakupić za zarobione w wyścigach pieniądze lub prawdziwą gotówkę w ramach systemu mikrotransakcji.

W CTRacer podstawą rozgrywki jest system zadań, bardzo przypominający te znane z produkcji MMOcRPG. Na kilku dostępnych mapach azjatyckich miast (m.in.: Seulu oraz Szanghaju) mamy zaznaczone specjalne miejsca wyboru misji. Te najczęściej polegają na przejechaniu odpowiedniej trasy uwzględniając wyznaczone punkty kontrolne, dojechaniu do ważnego miejsca w określonym czasie lub też niedopuszczeniu do wykonania misji przez innych graczy znajdujących się akurat w wybranym przez nas mieście. Za skuteczne wykonanie poszczególnych zadań otrzymujemy wirtualną gotówkę, dzięki której możliwy jest zakup nowego auta lub tunning aktualnie posiadanego.

Solą gry są jednak wyścigi z innymi graczami, odbywające się na specjalnie do tego przygotowanych trasach. W trybie Race Mode rywalizujemy zarówno w serii pojedynczych zawodów jak i trybie mistrzowskim, gdzie najlepszym kierowcą okazuje się zwycięzca określonej liczby kwalifikacji. Na wszystkich dostępnych trasach możemy też trenować przejazdy „na sucho”, bez udziału rywali.

Poza wirtualną gotówką, po każdym wyścigu otrzymujemy również specjalne punkty przeznaczone do modyfikacji i tunningowania naszego samochodu. W grze dostępne są części zamienne mające wpływ na parametry auta, a także różnego rodzaju naklejki, dodatkowe spoilery i inne elementy wpływające na wygląd naszej maszyny.

Gra utrzymuje się z mikrotransakcji. Za realną gotówkę możemy przede wszystkim kupić samochody najwyższej klasy, które dają graczowi zdecydowaną przewagę nad rywalami podczas wyścigów na wirtualnych trasach.

Tryb gry: massive online multiplayer   Tryb multiplayer: Internet  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 3.0 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki GeForce 7600 GT lub lepsza, Windows 98/ME/2000/XP

komentarze czytelników


=D=2  2010-03-26 - 15:26

Słaba gra, odradzam ją.

kenexgro_anty_fan_strzelaninek  2010-06-19 - 13:17

Lepsze " upshift strike racer ". ...

rainmon  2015-06-25 - 15:17

Ta gra już została zamknięta i od 2010 nie działa, wiec moglibyście dodać notatkę w opisie.