Peppa Pig: The Game [Wii]

Peppa Pig: The Game to gra zręcznościowa przeznaczona dla najmłodszych, stworzona na podstawie animowanego serialu dla dzieci „Świnka Peppa”.

wersja językowa:
angielska

Peppa Pig: The Game data premiery gry na Wii:

04 grudnia 2009 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

04 grudnia 2009 ( Europejska premiera PAL )

Zręcznościowe

Do zabawy można wybrać jedną z dwóch postaci: świnkę Peppę lub jej młodszego braciszka, Georga. Na tytuł składa się 11 mini-gier zręcznościowych, m.in. myjnia samochodowa, błotne skoki, lepienie bałwana, puszczanie latawca czy zabawa w chowanego.

Rozgrywka odbywa się na trzech różnych stopniach trudności: łatwym, średnim i trudnym - tak by poziom zabawy był dostosowany do wieku i umiejętności dziecka. Każde z wyzwań można dodatkowo utrudnić uruchamiając tryb czasowy, w którym na wykonanie poszczególnych zadań młody gracz ma określoną ilość czasu. Ukończenie gry odblokowuje dodatkową zawartość – nowe ubranka dla bałwana, kolejne latawce czy obrazki do kolorowania.

Oprócz dostarczania rozrywki gra ma również rozwijać dziecko motywując do twórczego myślenia i rozwijania zdolności koncentracji. Zabawa poprzez tryb czasowy oraz punktowanie uczy również podstaw rachunków.

Grafika w grze dokładnie odpowiada tej zaprezentowanej w serialu, dając dziecku wrażenie autentycznego uczestnictwa w przygodach świnki. Postacie napotkane w trakcie zabawy są również tymi z serialu. Oprócz wspomnianego wcześniej braciszka Georga spotkamy również mamę i tatę Peppy.

Tryb gry: single player  

Star Wars: The Old Republic

Star Wars: The Old Republic

Zagraj za Darmo!

War Thunder

War Thunder

Zagraj za Darmo!

Mensa Academy - Wii - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - Wii - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz