Przygoda w górach [PC]

Przygoda w gorach. Przygoda w górach to kolejna gra edukacyjna z serii o nazwie Komputerowa Gratka, stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów (w wieku od 3 do 7 lat). Jej celem jest dostarczenie dzieciom solidnej porcji wiedzy o otaczającym je świecie poprzez zabawę.

wersja językowa:
pełna polska wersja

Przygoda w górach data premiery gry na PC:

04 października 2006 ( światowa data premiery )

04 października 2006 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Przygoda w gorach:

Reksio i ortografia
Smerfy: Wielki Festyn
Miś Uszatek: Przygoda w Górach

Towarzyskie

Przygoda w górach to kolejna gra edukacyjna z serii o nazwie Komputerowa Gratka, stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach komputerów (w wieku od 3 do 7 lat). Jej celem jest dostarczenie dzieciom solidnej porcji wiedzy o otaczającym je świecie poprzez zabawę.

Fabuła omawianej produkcji prezentuje się następująco: przyjaciele z Tęczowej Polanki, czyli czarodziejka Papatka, skrzat Filip, miś Barnaba oraz myszka Tosia, wybrali się na wycieczkę górskim szlakiem. Niestety, szybko pojawił się pewien problem – Papatka straciła swoją różdżkę. Oczywiście, zadaniem graczy jest stworzenie nowej różdżki dla sympatycznej czarodziejki.

Program zawiera szereg zabaw, których treść wypełniają interesujące konkurencje: zaganianie owcy i baranów, naprawianie kolejki górskiej, ujeżdżanie owcy, gra w karty, przygotowywanie napojów dla bacy i juhasa, przeprawa przez potok. Nie brakuje także licznych rymowanek i układanek. Oprócz tego, tytuł zawiera również multimedialną bajkę oraz piosenkę o górach.

Opisywana produkcja wspomaga tok edukacji maluchów oraz stymuluje ich rozwój umysłowy, dzięki niej dzieci poznają literki (Ch, Ó), uczą się przeliczania i dodawania, poznają pory roku oraz górską przyrodę: zwierzęta (kozica, muflon, świstak, orzeł, niedźwiedź, sowa) oraz szczyty Tatr (Rysy, Giewont), jeziora górskie, lawiny, park narodowy czy też rośliny chronione. Ponadto program jest też doskonałym źródłem ciekawostek z gór (strój góralski, oscypek, ratownictwo górskie, szlaki górskie, gwara góralska, legendy góralskie).

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 9,99 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 233 MHz, 32 MB RAM, Windows 98/2000/XP

Kapi Hospital

Kapi Hospital

Zagraj za Darmo!

Wizard101

Wizard101

Zagraj za Darmo!

Karaoke: Dziecięce Przeboje 2

kup w sklepie

PC 53,90 zł

Karaoke: Radio Eska 2013 (+mikrofon) - PC - 64,90 zł

kup w sklepie

PC 64,90 zł

Karaoke For Fun: 50 Hitów (+mikrofon) - PC - 59,90 zł

kup w sklepie

PC 59,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz