Littlest Pet Shop [PC]

Gra dla dziewczynek w wieku 6-12 lat, w której zajmujemy się wchodzeniem w interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami. W wolnych chwilach zdobywamy nowe akcesoria i przystępujemy do prostych mini-gier.

wersja językowa:
polska i angielska

Littlest Pet Shop data premiery gry na PC:

14 października 2008 ( światowa data premiery )

14 listopada 2008 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Littlest Pet Shop:

The Sims 2
EA-Land
Paws & Claws: Pet School

Zręcznościowe, seriale animowane

Littlest Pet Shop to produkcja przygotowana z myślą o dziewczynkach w wieku 6-12 lat, bazująca na popularnych zabawkach sprzedawanych przez koncern Hasbro. Opisywana gra oferuje możliwość wchodzenia w różnorakie interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami.

Główne zadania gracza to eksploracja okolicy oraz obserwacja życia miliusińskich. Zwierzaki, z którymi można się bawić, pojawiają się w 32 głównych odmianach. Rozgrywka może toczyć się wewnątrz magicznego sklepu zoologicznego lub w specjalnie przygotowanych fikcyjnych światach (plac dla zwierząt, lodowa kraina, dżungla oraz ogród). Sporą ciekawostką jest opcja wydawania przyjęć dla swoich podopiecznych, na przykład w celu uczczenia rocznicy ich urodzin.

Ważną rolę odgrywa zbieranie ukrytych w różnych miejscach monet. Pozyskane w ten sposób fundusze przeznacza się przede wszystkim na poprawienie wystroju sklepu, wybierając spośród około stu akcesoriów. Ponadto uzyskuje się dostęp do nowych zestawów do zabawy.

Dodatkową atrakcję Littlest Pet Shop stanowią proste mini-gry. Wygrywanie kolejnych zabaw odblokowuje dostęp między innymi do nowych zwierzaków. Mini-gry można podzielić na dwie grupy - te, w których należy wykazać się dużą zręcznością oraz te wymagające logicznego myślenia.

Oprawę wizualną Littlest Pet Shop dostosowano do upodobań młodszych użytkowników. Na uwagę zasługuje fakt, iż zwierzaki dopasowano wyglądem do stworków znanych z zabawek firmy Hasbro. Wersja na PC jakościowo wypada na zbliżonym poziomie do edycji przeznaczonej na konsolę Nintendo Wii.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 DVD   Cena gry w dniu premiery: 139,90 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 2 GHz, 1 GB RAM, karta grafiki 128 MB (GeForce 6600 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP SP3/Vista SP1

komentarze czytelników


palpe  2008-12-18 - 11:14

jamniczka  2009-01-14 - 18:00

Jaki jest kod na żyrafę. Jak ktoś wie to niech poda.

mateo_20  2009-05-11 - 21:56

"LPSGIR" - to jest kod na żyrafę.;)

lucky kitten  2010-04-24 - 11:01

Czy dacie kilka kodów na zwierzaki? Może dostanę tą grę na dzień dziecka.

ala1818  2012-09-07 - 15:25

Ja nie moge uruchomić tej gry bo mi się pokazuje że mam wpisac kod z instrukcji a ja nie mam instrukcji moze ktoś podać mi ten kod to bym była naprawde wdzięczna no bo troche kas na to wydałam.A nie moge grać.Pliss powiedzcie jaki to jest kod pliss