Littlest Pet Shop [Wii]

Gra dla dziewczynek w wieku 6-12 lat, w której zajmujemy się wchodzeniem w interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami. W wolnych chwilach zdobywamy nowe akcesoria i przystępujemy do prostych mini-gier.

wersja językowa:
angielska

Littlest Pet Shop data premiery gry na Wii:

14 października 2008 ( światowa data premiery )

14 listopada 2008 ( data wydania w Polsce )

17 października 2008 ( Europejska premiera PAL )

14 października 2008 ( premiera w USA NTSC )

gry podobne do Littlest Pet Shop:

The Sims 3
Animal Crossing: City Folk
Harvest Moon Heroes

Zręcznościowe, seriale animowane

Littlest Pet Shop to produkcja przygotowana z myślą o dziewczynkach w wieku 6-12 lat, bazująca na popularnych zabawkach sprzedawanych przez koncern Hasbro. Opisywana gra oferuje możliwość wchodzenia w różnorakie interakcje z zabawnie wykonanymi zwierzakami.

Główne zadania gracza to eksploracja okolicy oraz obserwacja życia miliusińskich. Zwierzaki, z którymi można się bawić, pojawiają się w 32 głównych odmianach. Rozgrywka może toczyć się wewnątrz magicznego sklepu zoologicznego lub w specjalnie przygotowanych fikcyjnych światach (plac dla zwierząt, lodowa kraina, dżungla oraz ogród). Sporą ciekawostką jest opcja wydawania przyjęć dla swoich podopiecznych, na przykład w celu uczczenia rocznicy ich urodzin.

Ważną rolę odgrywa zbieranie ukrytych w różnych miejscach monet. Pozyskane w ten sposób fundusze przeznacza się przede wszystkim na poprawienie wystroju sklepu, wybierając spośród około stu akcesoriów. Ponadto uzyskuje się dostęp do nowych zestawów do zabawy.

Dodatkową atrakcję Littlest Pet Shop stanowią proste mini-gry. Wygrywanie kolejnych zabaw odblokowuje dostęp między innymi do nowych zwierzaków. Mini-gry można podzielić na dwie grupy - te, w których należy wykazać się dużą zręcznością oraz te wymagające logicznego myślenia.

Oprawę wizualną Littlest Pet Shop dostosowano do upodobań młodszych użytkowników. Na uwagę zasługuje fakt, iż zwierzaki dopasowano wyglądem do stworków znanych z zabawek firmy Hasbro. Wersja na Wii jakościowo wypada na zbliżonym poziomie do edycji przeznaczonej na komputery osobiste.

Tryb gry: single player  
Ocena gry 7.1 / 10 na podstawie 122 ocen czytelników.   Cena gry w dniu premiery: 179,90 PLN

Star Conflict

Star Conflict

Zagraj za Darmo!

Metin2

Metin2

Zagraj za Darmo!

Mensa Academy - Wii - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Family Party 30 Great Games: Obstacle Arcade - Wii - 9,90 zł

kup w sklepie

Wii 9,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
23.10.2008 17:52
Play_games
24
Pretorianin

Gra wyjdzie w Polskiej Wersji Językowej (Napisy)