Akademia Gwiazd: Muzyka, Taniec i Styl [PC]

Akademia Gwiazd: Muzyka, Taniec i Styl to druga, oficjalna gra z serii Star Academy, będąca w istocie kontynuacją wydanego równolegle na polskim rynku przez City Interactive programu Akademia Gwiazd – Droga do Sławy.

wersja językowa:
z polskimi napisami

Akademia Gwiazd: Muzyka, Taniec i Styl data premiery gry na PC:

24 lutego 2008 ( światowa data premiery )

24 lutego 2008 ( data wydania w Polsce )

gry podobne do Akademia Gwiazd: Muzyka, Taniec i Styl:

The Sims 2
The Sims
Kudos-Rock Legend

Towarzyskie, muzyczne

Akademia Gwiazd: Muzyka, Taniec i Styl to druga, oficjalna gra z serii Star Academy, będąca w istocie kontynuacją wydanego równolegle na polskim rynku przez City Interactive programu Akademia Gwiazd: Droga do Sławy. Zachęceni powodzeniami w pierwszej części cyklu gracze mają możliwość kontynuowania kariery poprzez pierwsze, publiczne występy sceniczne i dalszy rozwój naszego wirtualnego gwiazdora.

Główną atrakcją omawianego tytułu jest przede wszystkim możliwość przygotowania i przeprowadzenia własnego, muzycznego show. Zdobywając gusta i serca publiczności efektownymi układami tanecznymi i przyjemnym dla ucha śpiewem, możemy z czasem zwrócić na naszego piosenkarza uwagę przedstawicieli wielkich wytwórni płytowych, a stąd już bardzo blisko do podpisania pierwszej, komercyjnej umowy i wydawania prawdziwych albumów pod własnym imieniem. Żeby jednak nagrać swoją pierwszą, upragnioną płytkę, czeka nas wiele godzin prób, ćwiczeń i planowania choreografii. Do wyboru mamy szeroką paletę różnego rodzaju układów, figur i melodii, z których samodzielnie układamy najciekawszą kombinację, mając przede wszystkim na uwadze gusta publiczności, czyli masowego odbiorcy. Skoczny, energetyczny utwór uzupełniony trafionym, robiącym wrażenie (szczególnie na męskiej części widowni) tańcem stanowi najlepszy przepis na sukces, o ile oczywiście poradzimy sobie z wszechobecną w takich sytuacjach tremą.

Muzyka, Taniec i Styl, tak jak pozostałe gry z serii, korzysta z trójwymiarowego silnika graficznego, obfitującego w barwne postacie i kolorowy wystrój świata przedstawionego, a jednocześnie nie wykazującym zbyt wielkiego apetytu na zasoby sprzętowe. Atutem gry jest także rozbudowana ścieżka dźwiękowa, zawierająca liczne, popowe utwory.

Tryb gry: single player   Nośnik: 1 CD   Cena gry w dniu premiery: 29,99 PLN

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium III 800 MHz, 128 MB RAM, karta grafiki 32 MB (GeForce 2 lub lepsza), Windows 98/2000/XP

Arena Mody

Arena Mody

Zagraj za Darmo!

Kapi Hospital

Kapi Hospital

Zagraj za Darmo!

Karaoke: Dziecięce Przeboje (+mikrofon) - PC - 54,90 zł

kup w sklepie

PC 54,90 zł

Dance Party Kids - PC - 19,90 zł

kup w sklepie

PC 19,90 zł

Karaoke: Radio Eska 2013 (+mikrofon) - PC - 64,90 zł

kup w sklepie

PC 64,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
03.08.2009 22:21
Hazorek
20
Konsul

ahahhaha pierwszy a jesli chodzi o gre to jutro sobie sciagne i wtedy powiem czy fajna czy nie