Hot Wheels: Beat That! [PC]

Niezbyt skomplikowana gra wyścigowa, w której przejmujemy kontrolę nad jednym z trzydziestu samochodzików z tytułowej serii Hot Wheels. Ścigamy się na ciekawie zaprojektowanych trasach (m.in. kręgielnia i pole golfowe).

wersja językowa:
angielska

Hot Wheels: Beat That! data premiery gry na PC:

16 listopada 2007 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do Hot Wheels: Beat That!:

Trackmania Nations Forever
Trackmania United Forever
Hot Wheels Stunt Track Challenge

wyścigi i rajdy, samochodowe

Hot Wheels: Beat That! jest niezbyt skomplikowaną grą wyścigową. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad niewielkimi samochodzikami o napędzie elektrycznym. Ścigamy się na ciekawie zaprojektowanych trasach, usiłując dotrzeć do mety na pierwszym miejscu, przy okazji eliminując pozostałych zawodników oraz wykonując efektowne akrobacje.

Podstawowym atutem omawianej gry wyścigowej jest możliwość przetestowania jednego z trzydziestu samochodzików z tytułowej serii Hot Wheels. Każda z zawartych w grze maszyn opisana została kilkoma podstawowymi parametrami, takimi jak szybkość, sterowność czy przyśpieszenie. Warto także dodać, iż małe samochodziki podlegają realistycznie ukazanym uszkodzeniom, które wpływają na pogorszenie ich osiągów.

Zawody mogą być rozgrywane w wielu ciekawych lokacjach. Jest to między innymi kręgielnia czy pole do mini-golfa. Trasy są bardzo urozmaicone, oferując efektowne korkociągi, przydatne do wyprzedzenia przeciwników skróty, agresywne nawroty, czy niezbędne do wykonywania akrobacji skocznie. W sumie wybieramy pomiędzy dwunastoma lokacjami. Ponadto w grze zawarto cztery areny, służące do przeprowadzania bezpośrednich starć z innymi zawodnikami.

W trakcie zabawy zajmujemy się również zbieraniem power-up’ów oraz broni, dzięki którym atakujemy jadących obok nas przeciwników. Są to między innymi rakiety, działka, promienie Tesla, fale uderzeniowe, czy zasłony dymne. Wybrane bronie można także dodatkowo doładowywać, tak aby zwiększyć ich siłę rażenia. Oprócz perfekcyjnego pokonywania kolejnych zakrętów zajmujemy się także wykonywaniem efektownych poślizgów oraz powietrznych akrobacji. Akcje te są odpowiednio nagradzane, pozwalając na odblokowanie różnorakich bonusów.

Oprawa wizualna Beat That! najwyższy poziom wykonania prezentuje na konsoli Xbox 360 oraz komputerach osobistych. Na uwagę zasługuje możliwość niszczenia lub przestawiania znajdujących się w najbliższym otoczeniu obiektów. Producent nie zapomniał też o pełnoprawnym multiplayerze, oferującym opcję zmagań z innymi miłośnikami czterech kółek.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 2   Nośnik: 1 DVD  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 1.5 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP

komentarze czytelników


COLINS**  2007-09-23 - 16:28

no pewnie na jedną kupe tak jak powszednie części

Tacinek  2007-11-04 - 22:54

chyba będzie przypominać micromanie

DJ Pinata  2007-11-06 - 07:51

normalnie dobra gra.. nie wiem czy mi wejdzie....hahahaha

/FAN CRY\  2007-11-16 - 20:27

a tam będzie to znowu jakaś kiszka...

konriiiiiiiiiii  2008-07-02 - 20:05

takie sobie

kadex  2010-05-07 - 13:13

Lepsza jest trackmania i crashday.