Hot Wheels: Beat That! [PC]

Niezbyt skomplikowana gra wyścigowa, w której przejmujemy kontrolę nad jednym z trzydziestu samochodzików z tytułowej serii Hot Wheels. Ścigamy się na ciekawie zaprojektowanych trasach (m.in. kręgielnia i pole golfowe).

wersja językowa:
angielska

Hot Wheels: Beat That! data premiery gry na PC:

16 listopada 2007 ( światowa data premiery )

obecnie brak planów wydania ( w Polsce )

gry podobne do Hot Wheels: Beat That!:

Stunt GP
Re-Volt
Trackmania Nations Forever

Wyścigi, samochodowe

Hot Wheels: Beat That! jest niezbyt skomplikowaną grą wyścigową. W trakcie zabawy przejmujemy kontrolę nad niewielkimi samochodzikami o napędzie elektrycznym. Ścigamy się na ciekawie zaprojektowanych trasach, usiłując dotrzeć do mety na pierwszym miejscu, przy okazji eliminując pozostałych zawodników oraz wykonując efektowne akrobacje.

Podstawowym atutem omawianej gry wyścigowej jest możliwość przetestowania jednego z trzydziestu samochodzików z tytułowej serii Hot Wheels. Każda z zawartych w grze maszyn opisana została kilkoma podstawowymi parametrami, takimi jak szybkość, sterowność czy przyśpieszenie. Warto także dodać, iż małe samochodziki podlegają realistycznie ukazanym uszkodzeniom, które wpływają na pogorszenie ich osiągów.

Zawody mogą być rozgrywane w wielu ciekawych lokacjach. Jest to między innymi kręgielnia czy pole do mini-golfa. Trasy są bardzo urozmaicone, oferując efektowne korkociągi, przydatne do wyprzedzenia przeciwników skróty, agresywne nawroty, czy niezbędne do wykonywania akrobacji skocznie. W sumie wybieramy pomiędzy dwunastoma lokacjami. Ponadto w grze zawarto cztery areny, służące do przeprowadzania bezpośrednich starć z innymi zawodnikami.

W trakcie zabawy zajmujemy się również zbieraniem power-up’ów oraz broni, dzięki którym atakujemy jadących obok nas przeciwników. Są to między innymi rakiety, działka, promienie Tesla, fale uderzeniowe, czy zasłony dymne. Wybrane bronie można także dodatkowo doładowywać, tak aby zwiększyć ich siłę rażenia. Oprócz perfekcyjnego pokonywania kolejnych zakrętów zajmujemy się także wykonywaniem efektownych poślizgów oraz powietrznych akrobacji. Akcje te są odpowiednio nagradzane, pozwalając na odblokowanie różnorakich bonusów.

Oprawa wizualna Beat That! najwyższy poziom wykonania prezentuje na konsoli Xbox 360 oraz komputerach osobistych. Na uwagę zasługuje możliwość niszczenia lub przestawiania znajdujących się w najbliższym otoczeniu obiektów. Producent nie zapomniał też o pełnoprawnym multiplayerze, oferującym opcję zmagań z innymi miłośnikami czterech kółek.

Tryb gry: single / multiplayer   Tryb multiplayer: podzielony ekran   Liczba graczy: 1 - 2   Nośnik: 1 DVD  

wymagania sprzętowe

Rekomendowane: Pentium 4 1.5 GHz, 256 MB RAM, karta grafiki 64 MB (GeForce FX 5200 lub lepsza), 2 GB HDD, Windows XP

Grand Prix Racing Online

Grand Prix Racing Online

Zagraj za Darmo!

The Crew - PC - 82,90 zł

promocja

PC 82,90 zł

Fuel - PC - 17,90 zł

kup w sklepie

PC 17,90 zł

Need for Speed Shift - Classic - PC - 52,90 zł

kup w sklepie

PC 52,90 zł

Need for Speed: The Run - PC - 52,90 zł

kup w sklepie

PC 52,90 zł

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
23.09.2007 16:28
COLINS**
48
Konsul

no pewnie na jedną kupe tak jak powszednie części

04.11.2007 22:54
odpowiedz
Tacinek
7
Chorąży

chyba będzie przypominać micromanie

06.11.2007 07:51
odpowiedz
DJ Pinata
54
DJ Pinata

normalnie dobra gra.. nie wiem czy mi wejdzie....hahahaha

16.11.2007 20:27
odpowiedz
/FAN CRY\
56
Konsul

a tam będzie to znowu jakaś kiszka...

02.07.2008 20:05
odpowiedz
konriiiiiiiiiii
47
Konsul

takie sobie

07.05.2010 13:13
odpowiedz
kadex
11
Konsul

Lepsza jest trackmania i crashday.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze