Wiadomość gry na świecie 17 czerwca 2015, 04:10

autor: Meehow

Fallout 4 – pies gracza będzie nieśmiertelny

Studio Bethesda potwierdziło, że psi towarzysz gracza w Falloucie 4 będzie nieśmiertelny. Dogmeat po raz czwarty pojawi się w głównym cyklu post-apokaliptycznych gier cRPG.

Bethesda postanowiła oszczędzić graczom łez rozlewanych nad śmiercią ich zwierzaka. - Fallout 4 – pies gracza będzie nieśmiertelny - wiadomość - 2015-06-17
Bethesda postanowiła oszczędzić graczom łez rozlewanych nad śmiercią ich zwierzaka.

Pies Dogmeat, w Polsce znany również jako Ochłap, będzie nieśmiertelny w Falloucie 4 – takiej informacji udzieliło studio Bethesda na swoim oficjalnym profilu w serwisie Twitter. Psi towarzysz gracza pojawił się we wszystkich odsłonach głównego cyklu Fallout; wyjątek stanowiły spin-offy: Fallout Tactics i Fallout: New Vegas. O jego powrocie w czwartej części Fallouta wiemy od czasu opublikowania pierwszego zwiastuna gry. W czasie konferencji firmy Bethesda Softworks na tegorocznych targach E3 w Los Angeles zaprezentowano zapis rozgrywki z Fallouta 4, w którym przedstawiono m.in. interakcję z psem. Naszemu pupilowi będziemy mogli wydawać polecenia, np. przyniesienia przedmiotu, przejścia w jakieś miejsce czy zaatakowania kogoś/czegoś. Najwidoczniej deweloperzy gry nie tylko chcą oszczędzić graczom rzewnego wylewania łez po ewentualnej śmierci Dogmeata, ale także oddać w ich ręce spore udogodnienie.

Fallout 4 zadebiutuje 10 listopada na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Fallout 4 na pierwszych gameplayach z E3 2015 - wrażenia i komentarz

Fallout 4 na pierwszych gameplayach z E3 2015 - wrażenia i komentarz [7:12]

Fallout 4 to długo wyczekiwana kontynuacja postapokaliptycznej serii RPG. Co przyniesie najbliższa jesień? Co spodobało nam się w najnowszym trailerze, jak wypada walka, zarówno ta zręcznościowa i pseudoturowa w systemie VATS? Co nas czeka w systemie tworzenie postaci? Podziwiamy także crafting, nowego Pip-boya, nowych przeciwników i moduł... tower defense.