Wiadomość gry na świecie 20 maja 2012, 12:05

autor: Sarge

Wyciekły kolejne screeny z gry Beyond Good & Evil 2

W sieci pojawiły się nowe screeny, które rzekomo mają pokazywać grę Beyond Good & Evil 2 działającą na silniku graficznym. Firma Ubisoft nie potwierdza autentyczności tych zdjęć.

Serwis All Games Beta opublikował kolejne screeny mające pochodzić z gry Beyond Good & Evil 2. Pierwszy obrazek wyciekł kilkanaście dni temu, dołączając do krótkiego zwiastuna z 2009 roku oraz prezentacji materiałów koncepcyjnych z ubiegłego roku.

Dostępne w tej wiadomości screeny mają prezentować możliwości silnika graficznego długo oczekiwanej produkcji studia Ubisoft Montpellier. Trudno jednak powiedzieć, z jak wczesnej fazy produkcji pochodzą te zdjęcia. Wszystko wskazuje na to, że tytuł ukaże się dopiero na następnej generacji konsol, więc powyższe screeny mogą stanowić niewielki przedsmak możliwości nadchodzących platform sprzętowych. Ewentualnie pochodzą jeszcze z wersji projektu na PlayStation 3 oraz Xboksa 360.

Wyciekły kolejne screeny z gry Beyond Good & Evil 2 - ilustracja #1

Michel Ancel (twórca serii Rayman i szef zespołu Ubisoft Montpellier) niedawno powiedział w wywiadzie podczas targów Touluse Game Show, że gra Beyond Good & Evil 2 weszła w fazę aktywnej produkcji. Jest to spory postęp biorąc pod uwagę fakt, że jeszcze niedawno nie było do końca wiadomo, czy tytuł w ogóle ukaże się na rynku.

Pierwsza odsłona Beyond Good & Evil ukazała się jeszcze na PlayStation 2, pierwszego Xboksa, GameCube’a oraz komputery PC. Gracze wcielali się w młodą reporterkę o imieniu Jade, która zaczęła dochodzenie mające na celu odkrycie tajemnic kryjących się za inwazją obcej rasy na planetę Hyllis. W zeszłym roku gra zadebiutowała w edycji HD na łamach PlayStation Network oraz Xbox Live, co miało stanowić podwaliny pod wydanie kontynuacji.

Wyciekły kolejne screeny z gry Beyond Good & Evil 2 - ilustracja #2
Wyciekły kolejne screeny z gry Beyond Good & Evil 2 - ilustracja #3

Komentarze Czytelników

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze
20.05.2012 12:10
==>ChRiS<==
48
Pretorianin

Pierwsza część ze swoimi pastelowymi kolorami podobała mi się BARDZIEJ... :(

20.05.2012 13:31
odpowiedz
ArtoseruS
71
Lord of War

Czekam z niecierpliwością..

20.05.2012 13:45
odpowiedz
Stra Moldas
93
Wujek Samo Stra

Gdzież to rozgrywka się akcja tej gry... No i Jade się zestarzała troszkę. Zapowiada się bardzo intrygująco.

20.05.2012 15:41
odpowiedz
jaro1986
101
Generał

Z tego co pamiętam, to chyba pierwsza część była osadzona w jakimś fikcyjnym uniwersum, a naszym kumplem była gadająca świnia? (nie grałem, więc jak coś to mnie poprawcie) A tutaj widzimy jakąś chińską wiochę :/ Do tego kojarzę jakiegoś newsa, że ta gra ma wyjść na next-geny - póki co to ledwo spełnia standardy current-genów :P Ja wiem że to wczesna faza produkcji, ale jak rany...

20.05.2012 16:17
odpowiedz
raziel88ck
114
Reaver is the Key!

Czekam, ale screeny faktycznie słabe.

20.05.2012 16:26
odpowiedz
aope
109
Corporate Occult

Przecież to są screeny z dema technologicznego, które ma kilka lat i było prezentowane na X360/PS3. Było o tym przy okazji ostatniego wideo z youtube...

20.05.2012 16:29
odpowiedz
ArtoseruS
71
Lord of War

Niektórzy po prostu trzymają swój stał poziom na tym forum ;)

20.05.2012 17:16
odpowiedz
SADEK94
31
Chorąży

Biorąc pod uwagę to że gra jest na bardzo wczesnym etapie muszę wam powiedzieć iż prawdo podobnie od strony wizualnej gierka będzie "cud malina"
Ale to tylko moje zdanie. :P

20.05.2012 17:23
odpowiedz
Cziczaki
107
Renifer

Chińska wiocha? Mi to wygląda na Indie ale dobra...
Bardziej mnie przejmują kołowe pojazdy, w pierwszej części się latało samochodami a nie jeździło.

20.05.2012 17:26
odpowiedz
.: Veron :.
79
Phoenix Knight

Wyciekły
Coraz bardziej bawi mnie to słowo ;D

20.05.2012 17:28
odpowiedz
Azerath
111
Senator

Nie rozumiem skąd te zawiedzione głosy... Przecież Hillys to nie jest jedyna planeta w uniwersum BG&E. Nie znamy tła fabularnego nowej części, ale jest mnóstwo możliwych wytłumaczeń zmiany otocznia. Zresztą możliwe, że będzie można między planetami podróżować, tego też nie wiemy. Praktycznie niczego nie wiemy oprócz tego, co było już wielokrotnie podkreślane, że BG&E2 jest dla Ubisoftu bardzo ważne, i że zamierza się przy tej grze bardzo postarać. I ja im wierzę. A przykład Splinter Cell Conviction jasno pokazuje, że Francuzi nie boją się nawet skasować cały projekt i zacząć go od początku jeśli uznają, że to wyjdzie grze na dobrze. To co widzimy teraz pochodzi najprawdopodobniej ze jakieś alphy, na której testowano różne rozwiązania, mechanikę gry. Dopiero niedawno przeszli w aktywną fazę produkcji, więc gra będzie wyglądała znacznie lepiej.

A narzekanie na pustynne tereny jest IMO nieuzasadnione. Polecam obejrzeć teaser http://www.youtube.com/watch?v=vkCXE1l5MVI i filmik, który pokazuje, jak twórcy widzą (czy raczej widzieli) finalny produkt http://www.youtube.com/watch?v=xrnuV-9FKLk . Jeśli twierdzicie, że nie czuć tutaj naprawdę pierwszorzędnego klimatu, to przykro mi, ale się nie znacie :) Jak ja sobie tam wyobrażam misje szpiegowskie, dziennikarskie, pościgi różnymi pojazdami, walkę tym kijem, różne gadżety, parkour, otwarty świat, elementy RPG, dialogi, sklepy, ulepszanie pojazdów, oryginalne postacie... Po prostu wyobraźcie sobie BG&E zrobione w 2012 roku. Ja tam tylko na Metal Gear'a nowego czekam bardziej.

Dodaj swój komentarz
Wszystkie komentarze